Carole Matthewsová - Taková nevinná lež

25. dubna 2015 v 21:22 | Kalypsó |  Knižní recenze
Taková nevinná ležNázev: Taková nevinná lež
Podnázev: ---
Autor: Carole Matthewsová
Série: ---
Počet stran: 393
Vazba: Pevná s přebalem, vázaná
Rok vydání: 2001; 2003
Nakladatelství: Motto
ISBN: 80-7246-205-9
Cena: 210,-


Anotace

Humorně laděný román o pokušení a nevinné lži, která může zapříčinit i rozvrat manželství. Ali Kingstonová se seznámí o patnáct let mladším umělcem a jediná schůzka ji změní život. Její manžel Ed zjistí, že mu Ali zalhala a vyvodí z toho, že je mu nevěrná.

Carole MatthewsAutor

Carole Matthews je mezinárodní prodávaná spisovatelka vtipných romantických knih. Její unikátní smysl pro humor si získal miliony fanynek po celém světě. U nás vyšly tyto knížky: S tebou nebo bez tebe (2010), V dobrém i zlém (2007), Taková nevinná lež (2003), Vůně skandálu (2001),Když se lásce lepí smůla na paty (2006), Kompromitující situace (2004), Setkání na osmém nástupišti (2002).

Moje recenze

Obal je velmi veselý, hezký a celkově se ke knize hodí.

Kniha má dohromady 88 krátkých kapitol.

Super námět a ještě lepší zpracování. Musím říct, že se mi to četlo samo a byla jsem schopná za chviličku přečíst moc stránek. Děj mě chytnul a byl napínavý až do úplného konce.

Kniha žádné ilustrace neobsahuje.

Úryvek

Cestou sem jsem se v autě snažila přimět děti k hovoru svým veselým klábosením, ale úplně mě ignorovaly, a teď už fakt nemám sílu. Christian prochází dveřmi a já cítím, jak se otřásl děsem. Volala jsem mu na mobil, aby nechodil, ale trval na tom, že přijde. S opravdovým úsilím se snaží projevovat zájem o děti, ale vidím, že to pro něj není snadné. A proč by mělo? Naposled měl co dělat s dětmi, když chodil do školy a byl jedním z nich. Což, jak už víte, nebylo tak dávnol.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama