E. L. James - 50 odstínů šedi

5. června 2015 v 22:47 | Kalypsó |  Knižní recenze
Padesát odstínů šediNázev: 50 odstínů šedi
Podnázev: ---
Autor: E. L. James
Ilustrátor: ---
Série: Fifty Shades
Počet stran: 616
Vazba: Vázaná s přebalem
Rok vydání: 2012
Nakladatelství: XYZ
ISBN: 978-80-7388-705-6
Cena:od 278,-


Anotace

Strhující erotický román o temných touhách v každém z nás…

Když se dvaadvacetiletá studentka literatury Anastasia vydává na pohovor s mladým podnikatelem Christianem Greyem, netuší, že potká muže, který jí změní život i hodnoty. Christian je pohledný, chytrý a… tajemný. Naivní a nevinná Anastasia si začíná uvědomovat, že přes jeho skrývaná tajemství jím začíná být úplně posedlá. Ale ani Christian není vůči její kráse, šarmu a charakteru imunní a připouští, že on po ní také touží - ovšem za vlastních, specifických podmínek…

E. L. James

Autorka


Erika Leonard rodným jménem Erika Mitchell známá pod pseudonymem E L James, je britská autorka trilogie bestsellerů Padesát odstínů šedi, Padesát odstínů temnoty a Padesát odstínů svobody. Dohromady se ve Spojených státech prodalo více než 35 milionů výtisků a přes 70 milionů výtisků v celém světě. Trilogie je nejrychleji prodávaným paperbackem všech dob. V roce 2012 ji americký časopis Time zařadil mezi sto nejvlivnějších lidí světa.

Moje recenze


Kniha dobrá. Jediné, co se mi na příběhu nelíbí (nebo líbí, ale je toho prostě moc??!) je, že hlavní hrdinové všechny problémy vyřeší prostě sexem. Chtělo by to lépe propracovat možná a úvod mi tam taky chybí. Neviděla bych to až na takovou bombu, ale číst se to dá. V podstatě je to psané porno. Není to ale kniha, která vás příliš nadchne. Dokážete se do ní ponořit, ale po přečtení žádný náznak zklamání, že jsem ji dočetla. Co pokládám ale za pozitivní (nebo možná odstrašující!) je, že se dokážu dokonale vcítit do Anastasie Steeleové.

Úryvek

---
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama