E L James - 50 odstínů svobody

20. června 2015 v 17:21 | Kalypsó |  Knižní recenze
Padesát odstínů svobodyNázev: 50 odstínů svobody
Podnázev: ---
Autor: E L James
Ilustrátor: ---
Série: 50 odstínů...
Počet stran: 650
Vazba: Vázaná s přebalem
Rok vydání: 2013
Nakladatelství: XYZ
ISBN: 978-0-09-957994-6
Cena:od 249,-


Anotace

Romantické, osvobozující a zcela neodolatelné čtení. Světový bestseller. Trilogie Fifty Shades of Grey vás uchvátí, získá si vás a zůstane ve vás navždy. Když Ana Steelová potká podnikatele Christiana Greye, jejich jiskřivá a smyslná aféra nezvratně poznamená životy jich obou. Ana od počátku věděla, že milovat Greye nebude snadné.a společný život přinese problémy, které ani jeden z nich nepředvídal. Any se musí naučit sdílet Greyův opulentní životní styl, aniž by přitom obětovala svoji bezúhonnost a nezávislost. Grey naopak musí překonat svoji posedlost Anu ovládat a zaplašit noční můry, které ho stále sužují. Když jsou konečně spolu, spojuje je láska, vášeň, důvěrnost a leží před nimi svět nekonečných možností.

E. L. JamesAutor

Erika Leonard rodným jménem Erika Mitchell známá pod pseudonymem E L James, je britská autorka trilogie bestsellerů Padesát odstínů šedi, Padesát odstínů temnoty a Padesát odstínů svobody. Dohromady se ve Spojených státech prodalo více než 35 milionů výtisků a přes 70 milionů výtisků v celém světě. Trilogie je nejrychleji prodávaným paperbackem všech dob. V roce 2012 ji americký časopis Time zařadil mezi sto nejvlivnějších lidí světa.

Moje recenze

Poslední díl této sexu-plné trilogie mě opravdu překvapil. Nic jsem už od něj nečekala, tak je to možná i tím. Předešlé 2 díly mě zklamaly a tento jsem začala číst prakticky už jen z donucení. Nicméně mě příjemně překvapil.

Zejména chci říct, že to je konečně díl, který má svůj příběh, který čtenáře zaujme. Ano, opět kniha plná šukání, ale s příběhem! Ne, jako ty dvě předchozí. :) Jediné, co mi vadí...jak autorka ráda používá spojení "Ty vole!" v okamžicích, ve kterých se to absolutně nehodí a člověk by to ani neřekl. Kdyby jen občas...ale na stránce aspoň 3x! To mě rušilo hodně.

Pozitivem je i konec knihy, kde máte některé scény znovu ale z pohledu Christiana, také přílohy a doplňkové scény.

Úryvek

---
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama