Kathryn Taylor - Barvy lásky (Ztracená)

21. června 2015 v 15:01 | Kalypsó |  Knižní recenze
ZtracenáNázev: Ztracená
Podnázev: ---
Autor: Kathryn Taylor
Ilustrátor: ---
Série: Barvy lásky
Počet stran: 256
Vazba: Vázaná s přebalem
Rok vydání: 2014
Nakladatelství: MOBA
IBSN: 978-80-243-5842-0
Cena:od 199,-

Anotace

Návštěva Říma? Pro mladou Britku Sophii Conroyovou je to něco výjimečného. Ale nikdy by nevěřila, co na ni v tomto věčném městě čeká.
Setkání s hříšně atraktivním profesorem umění Matteem Bertanim jí naprosto změní život a odhalí nové dimenze rozkoše. Sophie se brzy beznadějně ztrácí ve svých pocitech - a ignoruje veškerá varování. I přes spalující vášeň, která se mezi nimi rozhořela, jí Matyek stále odolává. A Sophie si uvědomí, že jeho srdce nezíská zadarmo...

Kathryn TaylorAutor


Kathryn Taylor začala psát už jako dítě. Když jí bylo jedenáct, tak byl vydán její první příběh. Od té doby věděla, že se chce živit jako spisovatelka. Její profesionální i soukromý život jí však přichystal řadu překážek. Nakonec se jí však její sen splnil, když napsala velmi úspěšnou sérii určenou převážně ženám - BARVY LÁSKY.

Moje recenze


Kniha je velmi čtivá. Autorka píše velmi dobře, přesto jednoduše. Příběh není moc rozvětvený, jsou tam náznaky dalších problémů, ale stále rozvíjí jen hlavní zápletku. Zklamaná jsem byla však z otevřeného konce. Někomu ale právě toto může připadat zajímavé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama