Sylvia Day - Pýcha a rozkoš

22. června 2015 v 11:23 | Kalypsó |  Knižní recenze
Pýcha a rozkošNázev: Pýcha a rozkoš
Podnázev: ---
Autor: Sylvia Day
Ilustrátor: ---
Série: ---
Počet stran: 248
Vazba: Vázaná s přebalem
Rok vydání: 2014
Nakladatelství: Beta - Pavel Dobrovský
ISBN: 978-80-7306-589-8
Cena:269,-


Anotace

Eliza Martinová, bohatá dědička, je vítaným soustem pro zlatokopy. Některý z jejích nápadníků spřádá ďábelské plány, jak ji dostat k oltáři, Eliza si to však nemíní nechat líbit. Potřebuje muže, který zloducha vypátrá, a lovec zločinců Jasper Bond je schopný, prohnaný a nebezpečný. Kdo by řekl, že by někdo takový mohl Elizu zajímat? Pro Jaspera je ovšem důležité, aby klientka byla spokojená - ve všech směrech...

Sylvia DayAutor


Sylvia Day je autorka romancí historických i sci-fi. Bývalá lingvistka zaměřená na ruštinu, zaměstnaná u amerického vojenského zpravodajství, se nyní plně věnuje psaní. Sylviiny romány získaly různá čtenářská ocenění, včetně kladných recenzentských reakcí, mezi něž patří cena Reader´s Choice z r. 2004. Když nepíše, můžete ji zastihnout při komunikaci s návštěvníky jejího blogu, internetové diskuze nebo chatu.

Moje recenze


Tato kniha mě zaujala natolik, že jsem ji měla přečtenou během jednoho dne! Je čtivá a nenechá vás na pokoji, budete pořád chtít vědět, kam se příběh posune dál. Je to erotický román, který má vše, co má mít. Zajímavý příběh propletený hned několika zápletkami, ve kterých se ale neztrácíte, s erotickými momenty, ale nic přehnaného. Za mě plný počet bodů!

Úryvek

---
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama