Září 2015

Miss Sporty Studio Lash Mascara

28. září 2015 v 13:02 | Kalypsó |  Kosmetika - recenze

Mascara Miss Sporty Studio Lash #3 by NikiNike

Co řasenka slibuje?

  • viditelně řasy až o 60% prodlouží a až o 70% nadzvedne
  • vychytávkou řasenky Studio Lash je silikonový kartáček
  • díky nové technologii řasy pročeše, oddělí a pozvedne až k nebi

Řasenka - essence tha Lash Curler

27. září 2015 v 14:27 | Kalypsó |  Kosmetika - recenze

Mascara the Lash Curler #3 by NikiNikeMascara the Lash Curler #3 by NikiNikeCo řasenka slibuje?

Crazy natočení! Inovační řasenka s manuálně otočným kartáčkem. Unikátní kartáček můžeš otáčet podle libosti- více nebo méně- zatímco nanášíš řasenku pro natočení svých řas. Protože kartáčkem otáčíš manuálně, nepotřebuješ k tomu žádné baterky. Naprostá inovace, se kterou si užiješ spoustu legrace. Oftalmologicky testováno.

Moje recenze

Na této řasence mě nejdřív zaujal vzhled, protože obal má opravdu krásný! Bohužel jsem jen nepochopila tu srandu na víčku/kartáčku, tedy ten otáčecí průhledný plast. Díky němu se mi s řasenkou akorát špatně manipuluje! :(

Co bych hodnotila pozitivně, tak to je cena. Dnes je opravdu těžké koupit řasenku za rozumnou cenu a za tuhle dáte jen 100 kč.

Zase ve škole :)

14. září 2015 v 20:43 | Kalypsó |  Deník
Jak jste si již určitě všimli, tak to tu teď moc nežije. To víte...září, teď chodím 2. týden do školy a před státnicemi opravdu nemám času nazbyt. 3x týdně od 7:00 do 20:00 a zbylé 2 dny od 9:00 do 18:00. Pohodička, co? :D Navíc několik seminárek, bakalářka, zkoušky apod. No sranda to nebude. :D A jak se máte vy? :)


Umývejte se a používejte deodoranty!!!

9. září 2015 v 10:14 | Kalypsó |  Deník

Od pondělka opět chodím do školy. Rozvrh máme šílený a vzhledem k tomu, že letos (doufám snad) odpromuju, tak toho mám celkem dost! Dojíždím hodinu autobusem a tak jsem si říkala, že si vždy po cestě ze školy tu hodinku odpočinu hezky s MP4 v uších a jak v deset večer přijedu domů, tak se vrhnu na nějakou seminárku či na bakalářku a o půl noci to zabalím, abych se mohla do té půl paté vyspat, protože máme na 7 a autobus mi jede 5:25 a takhle tento rok budu muset fungovat. Ale v autobuse si asi člověk moc neodpočine, pokud nemá zrovna zaraženou rýmu...

Stačila mi včerejší cesta. Usadila jsem se skoro dozadu, jak to mám ráda, dala sluchátka do uší, zkontrolovala jsem, že všechno mám a nic jsem po cestě nevytrousila a těšila jsem se, až budu poslouchat hudbu a čučet z okýnka, jak mi ta cesta hezky uteče. To jsem se ale spletla!

Helena a Klaudie (Kamarádky z Letné) - Velké holky a sex

7. září 2015 v 6:53 | Kalypsó |  Knižní recenze
Velké holky a sexNázev: Velké holky a sex
Podnázev: ---
Autor: Helena a Klaudie (Kamarádky z Letné)
Ilustrátor: ---
Série: ---
Žánr: Povídky
Počet stran: 156
Vazba: Vázaná
Rok vydání: 2011
Nakladatelství: PRÁH
ISBN: 978-80-7252-351-1
Cena: 249,-

Co má důchodce co říkat o studentech??!

5. září 2015 v 11:30 | Kalypsó |  Deník
Včera jsem narazila na tento článek. Jmenuje se "Milí studenti, všichni víme, že byste raději seděli na Stodolní, bafali konopí a pili whisky, ale rodiče vás věčně živit nebudou..." Ten článek od nějakýho seniora, který je prý uznávaný blogger, jehož jméno jsem v životě neslyšela, mě opravdu zvednul ze židle. A tak jsem bez menšího rozmyšlení napsala k tomu tento komentář:

"S tímto článkem naprosto nesouhlasím. A v první řadě chci taky poukázat na nesystematičnost celého článku, autor buď jednotlivé odstavce odněkud kopíroval nebo si velmi často od článku někam odskakoval a jde to vidět. Ze slohu rozhodně za výbornou neměl. Taky se mi nelíbí názor, že bych měla platit školné, když chci studovat. Proč já musím platit a uprchlíci budou mít studium proplacené? Pokud vím, tak vy jste taky studovali zadarmo. S tím, že mladí jenom fetují, opíjí se a baví, taky nemůžu souhlasit. Já v pondělí nastupuju do 3. ročníku bakalářského studia. Můj rozvrh? 3x týdně od 7:00 do 20:00 a zbylé 2 dny od 9:00 do 18:00. Nezbývá mi čas ani na brigádu, natož abych měla čas a peníze na nějaké zábavy apod. Neříkám, že mezi studenty nejsou lidi, kteří statusu studenta jen využívají a prodlužují si roky, kdy nemusí ještě pracovat. Ale házet všechny do jednoho pytle tak laciným článkem mi přijde ubohé."

Odteď tomuto pánovi nemůžu přijít na jméno. Každý má právo alespoň několik let studovat. To mi připomíná další věc. Většina mladých lidí si udělá střední školu, odmaturuje a jde na vysokou, kde má první 4 roky zadarmo a potom už platí školné podle toho, jak je to na dané vysoké škole dané. Proto by se spíše měl podívat na ty mladé, kteří si dělají třeba i 5 oborů na různých středních školách a neplatí vůbec nic!

Joanna Bolouriová - Se(x)znam

4. září 2015 v 11:30 | Kalypsó |  Knižní recenze
Se(x)znamNázev: Se(x)znam
Podnázev: Jedna žena, jeden rok, deset velmi nemravných úkolů
Autor: Joanna Bolouriová
Ilustrátor: ---
Série: ---
Žánr: Román
Počet stran: 351
Vazba: Vázaná s přebalem
Rok vydání: 2014
Nakladatelství: XYZ
ISBN: 978-80-7388-952-4
Cena: 299,-

Barbora Poláková - Nafrněná

3. září 2015 v 11:36 | Kalypsó |  Hudba
Taková ze života... :D


Carole Radziwillová - Vdovin průvodce sexem a randěním

2. září 2015 v 11:26 | Kalypsó |  Knižní recenze
Vdovin průvodce sexem a randěnímNázev: Vdovin průvodce sexem a randěním
Podnázev: ---
Autor: Carole Radziwillová
Ilustrátor: ---
Série: ---
Žánr: Román
Počet stran: 328
Vazba: Vázaná
Rok vydání: 2014
Nakladatelství: JOTA
ISBN: 978-80-7462-538-1
Cena: od 129,-

Spotřebováno + Přírůstky - srpen 2015

1. září 2015 v 10:46 | Kalypsó |  Měsíčníky

Spotřebováno


Holicí pěna od Balea je úžasná. Nádherně voní a holítko potom opravdu dokonale klouže. :) Měla bych si ji pořídit znovu! :D

Zklidňující odličovací mléko od Garnier se mi též osvědčilo. Voní, krásně odličuje a neštípe, nepálí, neřeže. Pleť je potom opravdu čistá a osvěžená.

S balzámem na rty Balea Kirsche jsem se loučila opravdu těžko. :( Recenzi mám zde.