Únor 2016

Poprvé v 5D kině

27. února 2016 v 16:27 | Kalypsó |  Deník
Ahoj :)

Tak se po delší době opět hlásím. Škola je v plném proudu, konečně jsem se vrhla do psaní teorie bakalářky a to tak vehementně, že to budu muset asi zkracovat, no nic se nedá dělat! Uvidím, jestli budu mít co napsat do dalších kapitol, ono se to vždycky nějak udělá. Ale abych pravdu řekla, tak mě to moc baví a jsem ráda za to, jaké téma a jakého vedoucího práce jsem si vybrala. Ze všech mých kolegyněk jsem asi totiž nejspokojenější. :D

V pondělí večer mě můj R. vzal do 5D kina ve Zlatém Jablku ve Zlíně. Mluvili jsme o tom už nějakou dobu a moc jsem se těšila. Chtěli jsme něco hororového a nechali jsme si od slečny poradit, co je nejstrašidelnější a poradila nám filmík Panic House, takže jsme to brali všema deseti.

Čevabčiči

22. února 2016 v 12:04 | Kalypsó |  Recepty
Ahoj! :)

Musím říct, že vaření mě baví čím dál víc, ale zatím nejsem kdo ví jaká kuchařka, prostě jen základ, i když se nebojím experimentovat a vymýšlím si všelicos, trénovat ale stále musím! :D Tak jsem se rozhodla, že se s vámi jednou za čas podělím o nějakou chuťovečku, třeba jako inspiraci pro věčné téma "Co zase vařit??!" apod. Včera jsem teda dělala čevabčiči. :)

Ingredience


1. rok!

21. února 2016 v 10:15 | Kalypsó |  Deník

Ahoj!

Můj blog má přesně dnes své 1. narozeniny. Jsem ráda, že jsme to všichni ve zdraví přežili, a že tu s Vámi ještě nějaký ten čas budu. Chci poděkovat všem mým čtenářům, ať už pravidelným či těm, kteří sem zavítají jednou za čas nebo třeba dnes poprvé.

A co bych mému blogu popřála? Více článků, více návštěvníků, více komentářů a ať nám tu je hezky a příjemně.

Loreal Paris - Elseve - Hedvábný olej

17. února 2016 v 17:57 | Kalypsó |  Kosmetika - recenze

Když jsem to poprvé slyšela (olejíček na vlasy), tak jsem se jen ušklíbla, co to může asi tak být. A nakonec vám jdu tento zázrak představit!

Co slibuje?

Zaceluje roztřepené konečky, chrání vlasy, dodává výjimečný lesk, regeneruje vlasy.

Moje recenze

Lahvička je poměrně malá (vejde se krásně do kabelky) o objemu 100 ml. Cena se pohybuje kolem 200,-, ale musím říct, že se tato investice skutečně vyplatí.

Jako první mě zaujala jeho krásná vůně. Musím říct, že mi vlasy po něm voní ještě takto krásně hodně dlouho.

Pro některé rýpaly. Ne, opravdu vlasy nemastí. Problém je spíše v tom, že někteří prostě neumí dávkovat. Na přípravdu je psáno, že stačí 3 - 4 kapky rozehřát v dlaních a aplikovat do vlasů. Já mám dlouhé a hodně husté vlasy, stačí mi kapky 3 a rozhodně je mastné nemám!

Přeji všem krásného Valentýna!

14. února 2016 v 11:38 | Kalypsó |  Deník

P.S. Já jsem teda toho názoru, že člověk by své druhé polovičce měl projevovat lásku pořád, ne jen jeden den v roce, ale tak...buďme na sebe hodní. :D

Odpustit není lehké...

13. února 2016 v 20:06 | Kalypsó |  Deník
Ahoj moji drazí návštěvníci :)

Ani nevím, jestli jsem se už tady na blogu zmiňovala o jedné nemilé události, která m potkala zhruba před 3 týdny. Uvedu vás tedy alespoň v zrkratce do mojí situace, ať potom můžete pochopit, co se snažím tímto článkem vlastně říct.

Od střední jsem měla hodně dobrého kamaráda, se kterým jsem si moc rozuměla, vyváděli jsme spolu různé vylomeniny, měli jsme stejné názory na spoustu věcí a taky to byl člověk, který sarkasmem oplýval, což se mi líbilo. Nikdy s ním nebyla nuda. 4 roky jsem ho brala v podstatě jako bráchu, a myslela jsem, že nám to vydrží ještě dlouho. Realita je však téměř vždy jiná.

Už asi 2 a půl roku nejsme vůbec v kontaktu. Nejprve jsem se snažila mu občas zavolat, někam s ním jít apod, ale brzy mě to přestalo bavit. On sám se mi ozval, jenom když potřeboval s něčím poradit či pomoct, ale na mě žádné ohledy nebral. Teď po 2 a půl letech, kdy se náš kontakt omezil jen na lajkování nějakých statusů na facebooku, mi napsal celkem dlouhou zprávu, která mě doslova šokovala.

Essence - odličovací ubrousky (i pro voděodolný make-up)

8. února 2016 v 19:38 | Kalypsó |  Kosmetika - recenze
Ahoj milé čtenářky,
po 2 měsících jsem tu s další recenzí, tentokrát na odličovací ubrousky. :)

Co slibují?

Odličovací ubrousky k odstranění voděodolného make-upu - dokonalé a jednoduché odlíčení očí, rtů a obličeje, odstraní i voděodolný make-up, dermatologicky testováno, používá se pouze na zdravou pleť.

Moje recenze

Ubrousky jsou v poměrně malém sáčku, který se parádně hodí do kabelky. Otvírání je lepící, ale nestalo se mi, aby ubrousky vyschly a to je mám otevřené celkem dlouho!

3 dny v Luhačovicích

7. února 2016 v 22:12 | Kalypsó |  Deník
Ahoj!

Včera jsem se vrátila z kraťučké dovolené v Luhačovicích a jsem tak krásně zrelaxovaná, jako kdybych tam byla týden. A přitom mi to připadlo jako jeden den. :D Už nějakou dobu jsem se moc těšila, můj milý R. mi chtěl vynahradit všechen ten čas, co jsme se teď neviděli a v podstatě jako takovou odměnu za zkouškové. To mám ale báječného chlapa! :)


Hotel se mi moc líbil. Byli jsme v hotelu Harmonie kousek za Luhačovicemi, ale do samotných lázní se dalo do 20 minut dojít pěšky krásnou zdravotní procházkou po turistické stezce kolem potůčku a krásné přírody. Personál byl úžasný, ať už recepční, paní na úklid, číšníci, či rehabilitační pracovníci, s ničím nebyl nikdy problém. V ceně pobytu jsme také měli nějaké ty procedury. V pátek ráno jsme si zašli na 15-ti minutovou inhalaci Vincentky, a i když jsem byla hodně skeptická a myslela jsem, že se pozvracím, tak zase tak hrozné to nebylo (až na pár chvil) a můžu říct, že se mi dýchalo potom úžasně!

Spotřebováno + Přírůstky - leden 2016

1. února 2016 v 17:19 | Kalypsó |  Měsíčníky
Dnes tu jsem s dalšími spotřebováno + přírůstky. Upřímně ať už skončí zima :D Pořád je zataženo, pošmourno a bohužel se to odráží i na fotkách -_- No nic...jdeme na to :)

Spotřebováno


1. All about body - intimate wash - Na toto intimní mýdlo jsem dělala recenzi zde. Koupila jsem ho tehdy v Tescu, dala jsem za něj něco kolem 40,- a jsem s ním tolik spokojená, že jak na něj zase narazím, tak si ho pořídím zas!

2. Garnier deodorant neo - deodorant, na který jsem již taky dělala recenzi zde. Byla jsem s ním opravdu spokojená. Hlavně já prostě nesnáším tuhé deodoranty a tenhle byl prostě skvělý!