Březen 2016

Hlasujte pro moji kamarádku!

10. března 2016 v 14:52 | Kalypsó |  Deník
Ahoj lidičky :)

Vím, že to nedělám často (nebo spíše vůbec), ale moje kamarádka je přihlášená do souteže o snubní prstýnky na Facebooku. Udělejte tedy dobrý skutek a lajkujte prosím!!! :)

Děkuju všemPestrý týden

6. března 2016 v 22:27 | Kalypsó |  Deník
Ahoj všichni! :)

Tento týden byl opravdu divoký, když to tak vezmu. Na jednu stranu jsem si užívala, na druhou stranu kolem mě postupně onemocněli. Ale vezmeme to po pořádku.

V pondělí mě můj R. vzal na výlet do Starého Města, konkrétně do hotelu Synot. Byli jsme tam tak na jeden večer už vloni a moc se nám tam líbilo, tak proč si to nezopakovat? Spočívá to v tom, že jsme měli poukaz na hodinu wellness + večeři. Takže jsme dojeli na sjednanou dobu a hodinku strávili ve wellness. Mají tam bázen, vířivky, několik saun (finská, aroma, parní) a tepodárium. Tentokrát jsem v sauně vydržela poměrně hodně dlouho, už mi to nedělá tak zle jak na začátku, takže jsem měla ze sebe radost. Někdo si řekne, že ta hodinka uteče jak nic, ale pro mě to je tak akorát. A když jsme byli dostatečně zrelaxovaní, tak jsme šli na večeři, kde jsme dostali pořádnou porci žebírek s nejrůznějšími pochutinami. Bylo to opravdu výborné a byly to takové porce, že jsme je jedli ještě na druhý den. :D

Spotřebováno + Přírůstky - únor 2016

4. března 2016 v 15:52 | Kalypsó |  Měsíčníky
Ahoj!

O trochu později, ale přece jen jsem tu s dalšími pár věcičkami, který mi minulý měsíc přibyly apod.

Spotřebováno


essence make-up remover wipes - Už jsem o těchto odličovacích ubrouscích psala zde. Jsou prostě úžasné a rozhodně si je pořídím znovu!