Červen 2016

Lenka Lanczová - Život na ostro

22. června 2016 v 14:43 | Kalypsó |  Knižní recenze
Život na ostroNázev: Život na ostro
Podnázev: ---
Autor: Lenka Lanczová
Ilustrátor: ---
Série: ---
Žánr: Román pro ženy
Počet stran: 304
Vazba: Vázaná s přebalem
Rok vydání: 2014
Nakladatelství: Víkend
ISBN: 978-80-7433-098-8
Cena:279,-

Tak už jsem taky Bc. :3

15. června 2016 v 19:55 | Kalypsó |  Deník
Aleluja!

Tak už i já se můžu "pochlubit" Bc. titulem! A že to teda dalo zabrat. Několik týdnů učení v kuse. Kolik probrečených dnů a nocí. Deprese. No fuj! Stálo to vůbec za všechny ty nervy? Hlavně, že jsem měla vykládat, co poškozuje naše zdraví. Já vám to řeknu přesně. Mě nejvíce zničilo tohle období.

Zničené vlasy, zničené oči, kruhy pod očima, deficit spánku, opakované zvracení, sociální izolace. Naprosto zdravá věc, že? :D Tohle je prostě konec! A pak, že se máme stresu vyhýbat. Hahaha! Nejraději bych se všem těm docentům vysmála. A to jsem studovala opravdu pilně! Aby náhodou někdo nerýpal, že jsem se měla učit, abych tak nedepkařila.

Ale už je to za mnou...konečně! A hodně dlouho o učení nechci ani slyšet!


Spotřebováno + Přírůstky - květen 2016

3. června 2016 v 9:20 | Kalypsó |  Měsíčníky

Spotřebováno1. Elseve Extraordinary Oil Šampon - Tyto šampony upřímně zbožňuju. Krásně mi spravil mé vysušené a polámané vlasy, které se k tomu ještě začaly příšerně mastit. Už jsem si říkala, že asi znovu lezu do puberty. :D

2. Playboy Play it wild Shower gel - Toho jsem se tolik načichala, až mi je líto vyhodit ten obal! Dokonalá vůně, a jestli parfém voní stejně, tak si ho poletím koupit! A navíc to mýdlo jsem na sobě cítila ještě po několika hodinách :)

3. Beyoncé pulse - Tento parfém voní opravdu hezky, i když oproti mému klasickému vkusu je ta vůně spíše těžší.