Říjen 2016

EXPO 2016 Kroměříž - Svatební veletrh

29. října 2016 v 21:31 | Kalypsó |  Deník
Moji milí čtenáři,

minulou sobotu 22. 10. 2016 jsem navštívila Svatební veletrh Expo 2016 v Kroměříži. Ne, že bych aktuálně chystala svatbu, ale člověk si to může tak nějak obkouknout už dopředu. ;) Strávili jsme zde pár hodin a musím říct, že jsem z celé přehlídky salonů, šatů, dortů, jídel, květin, účesů atd. opravdu nadšená!

Hned při vchodu nás přivítali mladé slečny se šampaňským od firmy, která dodává vína na svatby a nejrůznější společenské akce.


Na celé akci se podílelo spoustu lidí a celá spousta nejrůznějších firem a salónů. Není v mých silách představit Vám všechny, tak alespoň ty, které mě zaujaly nejvíce.

Kendare Blake - Anna krví oděná

26. října 2016 v 16:39 | Kalypsó |  Knižní recenze
Anna krví oděnáNázev: Anna krví oděná
Podnázev: ---
Autor: Kendare Blake
Ilustrátor: ---
Série: Anna (1. díl)
Žánr: Horor, Sci-fi a fantasy
Počet stran: 272
Vazba: Vázaná, tvrdé desky, s přebalem
Rok vydání: 2013 (originál 2012)
Nakladatelství: Baronet
ISBN: 978-80-7384-646-6
Cena: 269,-

V zajetí démonů 2

25. října 2016 v 22:37 | Kalypsó |  Filmy

posterAnotace

Film navazuje na fenomenální celosvětový úspěch Wanova filmu V zajetí démonů. Tentokrát manželský pár odcestuje do severního Londýna vyšetřovat jeden z nejhrůzostrašnějších případů paranormálních aktivit, aby pomohl svobodné matce, která žije sama se svými čtyřmi dětmi v domě zamořeném zákeřnými duchy.

Freeman Ent

Danielle Trussoniová - Angelologie

7. října 2016 v 22:26 | Kalypsó |  Knižní recenze
AngelologieNázev: Angelologie
Podnázev: ---
Autor: Danielle Trussoniová
Ilustrátor: ---
Série: Angelologie (1.)
Žánr: Sci-fi
Počet stran: 420
Vazba: Vázaná s přebalem
Rok vydání: 2010
Nakladatelství: Knižní klub
ISBN: 978-80-242-2801-3
Cena: 314,-

Raději mluvit než psát

6. října 2016 v 12:19 | Kalypsó |  Deník
Výsledek obrázku pro emailVy, kdo mě navštěvujete pravidelněji, víte, v jaké situaci s přítelem jsme. Již zanedlouho oslavíme čtvrtý rok, kdy jsme spolu. Nikdy jsme neměli žádnou větší krizi, ačkoliv se nevídáme zrovna často. Je to hlavě kvůli tomu, že doteď jsme od sebe bydleli hodinu a půl cesty, on chodí do práce, ve které je od rána do večera, a já jak by smet. Proto se stává zcela běžně, že se vidíme jednou za 14 dní, občas jsou tyto naše pauzy i delší.

Z tohoto důvodu hledáme jakýkoliv společný kontakt. A protože děláme oba na směny, je hodně těžké se domluvit na nějaké rozumné hodině, kdy si např. zavolat, i když i to se někdy podaří. Takže během těch dnů, kdy se nevidíme, si píšeme hlavně dlouhé emaily a oba se těšíme, až se k němu po Vánocích nastěhuju.

Ne vždy jsou však ale tyto e-maily výhrou. Ačkoliv se to někomu může zdát jako nesmysl, tak jsme se přes tyto emaily defacto pohádali. A proč? Protože jsme oba to, co bylo psané, špatně pochopili.

Spotřebováno + Přírůstky - září 2016

5. října 2016 v 11:14 | Kalypsó |  Měsíčníky

Spotřebováno


1. Tvářenka essence - Tuto tvářenku jsem měla už hodně dlouho a dělala jsem na ni recenzi zde. Měla skvělou pigmentaci, opravdu vydržela dlouho a nebyla za žádnou závratnou cenu. A když jsem teď měla takový "den blbec", kdy mi všechno padalo z rukou, tak mi bohužel spadla i tato tvářenka a je po ní. Škoda...

2. Avon Célebre ICE - Parfém Célebre jsem dostala od tchýně k minulým Vánocům. Nevoní zle, ale na mě byla ta vůně příliš těžká, takže znovu asi ne.

3. Syoss Oleo RICH - Od šamponu s olejem jsem si toho slibovala mnoho a nakonec to tak i dopadlo. Krásně voní, vlasy jsem suché po něm neměla, právě naopak. Začaly se mi ohromně mastit a zašlo to až tak, že jsem vlasy měla mastné hned druhý den po umytí.

Wishlist - říjen 2016

4. října 2016 v 19:44 | Kalypsó |  Měsíčníky
Wishlist by NikiNike

Řez do Tuhého
Muži z bloku 10
Ruční mixér
EKG pro sestry
Kombinovaný sporák

Sirotek

1. října 2016 v 20:45 | Kalypsó |  Filmy
posterMiluju psychologické filmy a "Sirotek" je ten nejlepší, který jsem za poslední dobu viděla. Napínavý, akční, nepředpovídatelný...

Anotace

Vypadá to, že devítiletou Esther pronásledují samé tragédie. Ve svém rodném Rusku osiřela, její adoptivní rodina zemřela při požáru, kterému Esther jen tak tak unikla. Teď ji ale adoptovala rodina Colemanových a zdá se, že život je bez chyby. Dokud se její spolužák nezraní při pádu z klouzačky. Dokud není sestra ze sirotčince ubita k smrti.