Prosinec 2016

Šťastný nový rok!

31. prosince 2016 v 11:41 | Niké |  Deník
Tak Vám všem přeji šťastný nový rok, krásně to oslavte (někteří oslaví půlnoc v práci -_-) a hlavně ať je rok 2017 plný zdraví, lásky, štěstí a pohody.

Výsledek obrázku pro silvestr

John Connolly - Nokturna

30. prosince 2016 v 13:46 | Niké |  Knižní recenze
NokturnaNázev: Nokturna
Podnázev: ---
Autor: John Connolly
Ilustrátor: ---
Série: ---
Žánr: Horor
Počet stran: 384
Vazba: Vázaná s přebalem
Rok vydání: 2007
Nakladatelství: BB/art s.r.o.
ISBN: 978-80-7381-103-7
Cena: 249,-

Co jsem dostala k Vánocům

27. prosince 2016 v 19:36 | Niké |  Deník
Ahoj naši milí čtenáři,

Vánoce jsou už tak nějak za námi a tak jsem se rozhodla, že Vám ukážu, co jsem dostala pod stromeček. Já i u ostatních blogerů a youtuberů mám strašně ráda tyto příspěvky, protože vždycky nasaju tolik inspirace na další dárky třeba k narozeninám, a protože letos se s takovými články a videi opravdu roztrhnul pytel, tak už mám dokonce i vybraný dárek pro moji sestru k narozeninám (ačkoliv je bude za půl roku), a který rozhodně co nejdříve objednám, abych na to ještě nezapomněla.

Taktéž doufám, že jste si Vánoce užili, že jste je trávili s vašimi milovanými kolem sebe, a že jste byli v pohodě a ve zdraví. A teď už tedy jdeme na to! ;)

Jelikož za pár dní vylétávám z hnízda a stěhuju se pryč, a člověk dochází na více a více věcí do domácnosti, které mu chybí, tak jsem si prostě něco přála a byla jsem opravdu nadšená!

Christmas #1 by NikiNike

Šťastné a veselé Vánoce

24. prosince 2016 v 15:05 | Niké |  Deník
Výsledek obrázku pro vánoce

Naši milí čtenáři,
Vám všem přeji šťastné a veselé Vánoce, abyste je prožili v klidu, ve zdraví, s Vašimi blízkými a užili si je každý podle svého.

Tradice Vánoc

21. prosince 2016 v 14:46 | Niké |  Deník
Související obrázekVánoce nám už pomalu ťukají na dveře, a proto jsem se rozhodla, že i tu na blogu by měl být nějaký Vánoční článek, který by nás už vtáhl do té atmosféry. Upřímně jsem teď v jednom kole, a ani o Vánocích na tom nebudu o moc lépe (jak já tu práci "miluji"!) Ale proč si ty Vánoce neudělat co nejhezčí? Zvlášť když jsou to poslední Vánoce a zároveň poslední dny tady doma, u rodičů, než se definitivně odstěhuju.

Vánoce jsou křesťanské svátky, kterými slavíme narození Ježíše Krista, jemuž předchází advent, tedy příprava na tyto svátky. Narození Páně tradičně připadá na 25.12., nicméně slaví se již v podveřer 24.12. a oslavy trvají do křtu Páně, tedy první neděle po 6.12.

První záznamy o oslavách Vánoc pocházejí ze 4. století z Říma. Dnes Vánoce vnímáme jako svátky klidu, lásky a rodinné pohody bez ohledu na naše náboženské vyznání.

Manufaktura - levandulový antistress krém na nohy a ruce

20. prosince 2016 v 18:08 | Christie |  Kosmetika - recenze
Protože Vánoce jsou v plném proudu, sháním dárky a jako první myslím na kosmetiku. Na tenhle krém jsem narazila náhodou. Nevlastní babička má ráda levanduli. Tak jsem ji od AVONU objednala levandulovou sadu ( tělový krém a krém na ruce). Jenže sadu už neměli na skladě, a tak jsem si musela poradit jinak.

Zavítala jsem tedy do prodejny s názvem MANUFAKTURA. Obchod prodává výhradně přírodní kosmetiku z ovoce, bylinek, piva, vína, výtažek z mrtvého moře a dokonce i pánové najdou svůj koutek :)
MANUFAKTURA nabízí nejen krémy, ale také sprchové gely, šampony, tuhá mýdla, sůl do koupele, balzámy na rty, zklidňující gely proti akné, pleťové masky,pleťové vody atd...
Zašla jsem k regálu s levandulí a sáhla po krému na ruce a nohy. Nejenže udělám radost babičce,ale já si též jeden vzala pro sebe, protože ta vůně a jemnost mě uchvátila :)E-shopy, kterých se nebojím

17. prosince 2016 v 11:50 | Niké |  Poradna
Uznávám, že jdu už tak trošku s křížkem po funuse, protože v tuto dobu už je celkem risk objednávat Vánoční dárky přes internet, nicméně já z e-shopů pořád něco objednávám po celý rok, takže si myslím, že moje zkušenosti s některými e-shopy se vám mohou hodit, protože ne každý internetový obchod je solidní a někdy s nimi bývají potíže. Teď Vám ale představím 6 e-shopů, s nimiž jsem velmi spokojená.

Alza.cz Výsledek obrázku pro alza.cz

Pokud sháníte jakoukoliv elektroniku či elektrospotřebič, tak alza.cz je to právě ten pravý e-shop pro vás. Stránky mají přehledné, v menu si vyberete kategorii, pod kterou chce hledat, a když si ji rozkliknete, máte další možnosti výběru. Ve filtru si můžete nastavit také finanční rozmezí nebo jestli chcete vyhledat pouze to zboží, které je skladem.

Z alzy jsem objednávala již několikero zboží a musím říct, že vždy dorazilo naprosto pořádku. E-mailem dávají vědět, v jaké fázi Vaše objednávka je a můžete balíček i pozorovat na své cestě k Vám.

Nestíhám, nestačím

15. prosince 2016 v 19:02 | Christie |  Deník
Dostala jsem se zhruba po měsíci na blog. Dlouho jsem nic nepřidala, nenapsala, no prostě nic. Ta nepřítomnost má své důvody. Nejenže, na plné obrátky se věnuji předvánočním povinnostem a radostem a také svoji energii vynakládám do své práce, do které jsem se dostala před nedávnem po těžké angíně.

Začnu svou prací. Zmínila jsem se, že pracuji jako učitelka MŠ. Krásná, nápaditá a hlavně rozmanitá práce. Jasně že, se najde někdo kdo mě minimálně jednou či dvakrát do týdne vytočí, ale to přejde. Ony ty děti umí rozdávat energii svým úsměvěm, roztomilostí, nevinností a také nápaditostí. Ale jsou dny, kdy si za své klady berou i svou daň a to je na nervy nášup.

Alice Clayton - Samec

12. prosince 2016 v 16:07 | Niké |  Knižní recenze
SamecNázev: Samec
Podnázev: ---
Autor: Alice Clayton
Ilustrátor: ---
Série: Cocktail (4.)
Žánr: Román pro ženy
Počet stran: 192
Vazba: Brožovaná
Rok vydání: 2015
Nakladatelství: Mladá Fronta
ISBN: 978-80-204-3502-6
Cena: 227,-

Alice Clayton - Hřebec

6. prosince 2016 v 15:44 | Niké |  Knižní recenze
HřebecNázev: Hřebec
Podnázev: ---
Autor: Alice Claytonová
Ilustrátor: ---
Série: Cocktail (3. díl)
Žánr: Román pro ženy
Počet stran: 280
Vazba: Vázaná
Rok vydání: 2015
Nakladatelství: Mladá fronta
ISBN: 978-80-204-3501-9
Cena:199,-