Leden 2017

Wulf Dorn - Temné šílenství

31. ledna 2017 v 13:06 | Niké |  Knižní recenze
Temné šílenstvíNázev: Temné šílenství
Podnázev: ---
Autor: Wulf Dorn
Ilustrátor: ---
Série: Lesní psychiatrická klinika (3. díl)
Žánr: Thriller
Počet stran: 384
Vazba: Vázaná
Rok vydání: 2014
Nakladatelství: Knižní klub
ISBN: 978-80-242-4577-5
Cena: 299,-

Hra se smrtí aneb Kdo s koho?

29. ledna 2017 v 14:47 | Niké |  Deník
Výsledek obrázku pro emergencyNejspíš jsem se tu už několikrát zmiňovala, že jsem zdravotní sestra, a momentálně pracuji na jednotce intenzivní péče vnitřního lékařství. Člověk si jen těžko dokáže představit zodpovědnější profesi (vyjma dalších zdravotníků a složek IZS), co se lidských životů týče.

Svoji práci beru zodpovědně. Všechno třikrát kontroluju, své pacienty neustále sleduju, snažím se do posledních sil udělat pro ně maximum. A stále mám na pamětí, že stačí jedna jediná chybička - a můžu někoho připravit o život.

Už jsem byla v situacích, kdy jsem sama nevěděla, jestli jsem opravdu udělala všechno, co jsem mohla. Co kdybych něco udělala jinak? Pomohlo by to? Zachránil by se tak další lidský život? Proč jsem si nektěrých příznaků nevšimla dřív? Proč jsem nebyla opatrnější? Mohla jsem se tomu nemocnému věnovat více?

Garnier Pure Fruit Energy

24. ledna 2017 v 15:25 | Niké |  Kosmetika - recenze
Ahoj :)

Opět jsem tu s recenzí na kosmetický produkt a tentokrát se zaměříme na péči o pleť. Jde o Garnier Pure Fruit Energy, což je energizující peelingový gel, který má uvolňovat a stahovat póry a rozzářit pleť.

Ach to stěhování...

23. ledna 2017 v 18:14 | Niké |  Deník
We are moving! by NikiNikeAhoj všichni!

Možná už jsem se v nějakém dřívějším článku zmínila, že mě čeká na začátku nového roku stěhování. A ono je to tady. Odprostila jsem se od rodičů, konečně se postavila na vlastní nohy a teď tu v novém bytě válčíme s přítelem už 14 dní. Sice máme jen 1+1, opravdu malinký byteček, ale pro 2 lidi je to tak akorát. Škoda jen, že je řešený tak blbě, ale když hledáte byt tak na rychlo jako my, tak Vám vlastně nic jiného nezbývá, než sáhnout po tom, co je zrovna "nejlepší".

Arthur Conan Doyle - Upírské příběhy

14. ledna 2017 v 7:20 | Niké |  Knižní recenze
Upírské příběhyNázev: Upírské příběhy
Podnázev: ---
Autor: Arthur Conan Doyle
Ilustrátor: ---
Série: ---
Žánr: Horor
Počet stran: 2016
Vazba: Vázaná
Rok vydání: 2012
Nakladatelství: Brána
ISBN: 978-80-7243-561-6
Cena: 246 Kč

Baby Lips electro

6. ledna 2017 v 12:06 | Niké |  Kosmetika - recenze
Baby Lips electro by NikiNikeAhoj :)

Po dlouhé době Vám přináším recenzi na kosmetický produkt a tentokrát to bude Baby Lips electro odstín Strike a Rose. Já jsem byla ze začátku k Baby Lipsům hodně skeptická, ale přímo tento electro mě naprosto dostal!

Co slibuje?

Nejoblíbenější balzám na rty, který nesmí chybět v žádné kabelce! Hydratační účinky balzámů přetrvávají až 8 hodin po aplikaci.

Spotřebováno + Přírůstky - prosinec 2016

2. ledna 2017 v 14:41 | Niké |  Měsíčníky
Máme tu poslední Spotřebováno + Přírůstky za rok 2016. Tentokrát jsem si nekupovala skoro nic, protože jsem čekala, že Ježíšek mi toho donese hodně, takže kdo by se chtěl ještě podívat, tak můžete tady.

Spotřebováno

Spotrebovano - prosinec 2016 by NikiNike


1. Isana Bodycream für trockene Haut - Tento tělový krém jsem si pořizovala kdysi dávnu v Rossmanu. Má 500ml, takže vydržel poměrně dlouho. Je s vůní granátového jablka a fíků, což samo o sobě není špatná vůně, ale mně se zdá, že byla hodně silná. Což ale samozřejmě u krémů zase až tak moc nevadí. Obsahoval také panthenol a bambucké máslo a byl opravdu dobrý.