Únor 2017

Dove Derma Spa

26. února 2017 v 18:09 | Niké |  Kosmetika - recenze
Ahoj :)

Najít opravdu dobré tělové mléko mezi všemi těmi produkty, které jsou dnes u nás k dostání, dá někdy opravdu zabrat. Proto přicházím s novou recenzí a to tentokrát na tělová mléka od Dove. To zlaté je Derma Spa goodness3 (pro sametově jemnou, sjednocenou a zářící pokožku) a tyrkysové je Derma Spa uplifted+ (pro pružnější a pevnější pokožku).

Co slibují?

Derma Spa Goodness Body Lotion - Tělové mléko
  • tělové mléko Derma Spa Goodness³ pro sametově jemnou, sjednocenou a zářící pokožku obsahuje vzácné omega oleje a technologii Cell-Moisturisers™ působící uvnitř buněk
  • dopřejte si každý den rozjasněnou a sametově hebkou pokožku, jako po návštěvě luxusních lázní
  • hydratuje pokožku
  • vyživuje pokožku
  • obsahuje technologii Cell-Moisturisers
  • vhodné pro každodenní použití

50 odstínů temnoty, Valentýn, Christie, hokej...

24. února 2017 v 16:45 | Niké |  Deník
Už je to snad 2 týdny, kdy jsem přítele přemluvila (a že jsem ho přemlouvala opravdu dlouho), abychom šli do kina. Ne, že by nekoukal rád na filmy, právě naopak. Je to maniak, co se týče nových filmů, seriálů, dokumentů a vlastně nevím, čeho všeho (krom animáků). Ale zdá se mu zbytečné vyhazovat 200,- za něco, co si potom může stáhnout zadarmo a u toho v pohodlí ležet v posteli. Nicméně svými argumenty, proč na film zajít teď a nečekat, až bude na stáhnutí, jsem ho asi zprudila natolik, že tedy nakonec přikývnul. A ta se šlo na...50 odstínů temnoty.

Související obrázek
(zdroj obrázku: zde)

Pohodlně jsme se usadili do křesel, načež asi 2 minuty před začátkem filmu se mě můj milý stihl zeptat, jestli jsem v sále viděla i jiného chlapa než jeho. Ale samozřejmě...jeden sedí dvě řady nad náma a potom...no...určitě tu nějaký ještě bude! Na slaďárny já nejsem. Knihy jsem však měla přečtené jedním dechem a zfilmovaný první díl se mi také nezdál až takovým propadákem, jaký z něj hateři udělali. A temnota? Krásný film! Musím říct, že se to novému týmu opravdu hodně povedlo a prostě bylo na co koukat!

James Patterson - Uvidíš, zemřeš

22. února 2017 v 17:53 | Niké |  Knižní recenze
Uvidíš, zemřešNázev: Uvidíš, zemřeš
Podnázev: ---
Autor: James Patterson
Ilustrátor: ---
Série: Alex Cross (15. díl)
Žánr: Thriller
Počet stran: 304
Vazba: Vázaná s přebalem
Rok vydání: 2009, ČR 2011
Nakladatelství: Alpress
ISBN: 978-80-7362-890-1
Cena: 249,-

Už je to 2 roky...

21. února 2017 v 8:35 | Niké |  Deník
Už je to 2 roky, kdy jsem založila tenhle blog. To tak strašně letí! No nic...nebudu se tu rozepisovat o nostalgických vzpomínkách apod. Chci jen poděkovat všem, co na tento blog chodí, ačkoliv aktivita poslední dobou je mizerná, ale to asi každý pracující člověk pochopí. :)

Výsledek obrázku pro 2. narozeniny

Proč právě on ?

13. února 2017 v 10:04 | Christie |  Filmy
Dlouho jsme s přítelem nikde nebyli, a tak jsme přemýšleli, kam zajdeme. Rozhodli jsme se jít do kina, kde je teď asi největším trhákem "Padesát odstínů temnoty". To nás ale nijak nelákalo a podívali jsme se na různé upoutávky jiných filmů.
Jen , co jsme klikli na ukázku z filmu "Proč právě on ?" , jsme už byli v podstatě rozhodnuti. A hned Vám napíšu proč :D

Název: Proč právě on?
Žánr: komedie
Minutáž: 110 min.
Země: USA
Rok: 2016
Režie: John Hamburg ( režíroval filmy: Fotr je lotr, Fotři jsou lotři, Zoolander ...)


Výsledek obrázku pro proč právě on


:D Jak jinak

11. února 2017 v 10:43 | Christie |  Deník

Tohle jsem našla na fb a docela mě to pobavilo. :D :D


Spotřebováno + Přírůstky - leden 2017

5. února 2017 v 11:01 | Niké |  Měsíčníky
Ahoj :)

Musím říct, že u mě bývají ledny v nákupech tak trochu horší, protože mám hodně věcí z Vánoc a nemám potřebu tolik nakupovat. Tentokrát ale je celkem na co se dívat. ;)

Spotřebováno

Spotrebovano - leden 2017 #1 by NikiNike


1. Ellie Anti-wrinkle Day Cream Q10 - Ačkoliv je to denní krém, používala jsem ho na noc, protože přes den krém na obličeji prostě nesnesu. Tento krém nenadchne, ale ani neurazí, vcelku příjemně voní a má elegantní balení.

2. Dove Derma Spa goodness3 - Já jsem z tělových mlék od Dove úplně nadšená. Tohle mléko konkrétně je pro sametově jemnou, sjednocenou a zářící pokožku. Já jsem v zimě vždycky strašně vysušená celá a toto mléko je prostě zázrak. Navíc fantasticky voní, takže v koupelně na poličce mi stojí už další, protože si je skutečně nemůžu vynachválit. Určitě na ně bude samostatná recenze.

3. Balea sprchový gel Mango - Asi jedna z nejlevnějších "značek". Nasprchovém gelu se asi nedá nic pokazit a já tyhle Balea vůně naprosto zbožňuji a mango rozhodně nebylo tmavou výjimkou.

Lekce jógy

3. února 2017 v 8:47 | Christie |  Deník
Přátelé, dlouho jsem tu nic nenapsala (nic nového :D) Je fakt, že dětičky mě zaměstnávají řádně a nejen to. Opět jsem byla 14 dní marod, teď nám vypukla chřipka a mě neminula. Měla jsem vše, co ke chřipce patří.
Proto, že mám teď po trojích ATB imunitu v háji, jsem se rozhodla pozměnit svůj životní styl :D
Nejen, že jsem zvýšila přísun vitamínů (zelelenina, ovoce, nějaký doplněk), ale včera jsem zavítala na 1. lekci jógy.

Co je to jóga?

Výsledek obrázku pro jóga


Jóga je spojení individuálního JÁ s universálním Bytím. Jóga je zaměřena jak na mentální procesy, tak i na fyzické cvičení. Během cvičení jógy by měl člověk tzv "Vypnout" od negativních myšlenek, emocí. Je opravdu důležité ,aby člověk byl soustředěný jen sám na sebe.

Včera jsem se zúčastnila 1. lekce jógy a myslela jsem, že po ní budu vyždímaná. Ale světe div se, po té dřině a meditaci jsem byla velmi uvolněná, nabytá novou energií. Bylo těžké se soustředit během cvičení, protože jsem se nejprve potřebovala seznámit s jednotlivými cviky.Nejprve jsme relaxovali - zklidnění těla a mysli, zaostření se sama na sebe a pak následovala část, kdy jsme cvičili jednotlivé tzv: "Ásány" Jsou to cviky na protažení těla, kdy se klade důraz na správné provedení a dech.