Březen 2017

Spotřebováno + Přírůstky - březen 2017

31. března 2017 v 16:30 | Niké |  Měsíčníky
Ahoj!

Od začátku roku mi ten čas tak utíká, že ani nemůžu uvěřit tomu, že už zítra bude apríl! A to znamená, že jsem tu s dalším dílem "Spotřebováno + Přírůstky", tentokrát za březen 2017!

Spotřebováno

Spotrebovano - brezen 2017 #1 by NikiNike


1. Playboy #generation for her - Mně se strašně moc líbí ty Playboyácký flakonky! No konec rozplývání. Playboy generation for her, toaletní voda, má velmi příjemnou sladkou vůni. Hlavu tvoří mandarinka, růžový pepř a třešeň, srdce tvoří fialka, jasmín a malina a základ tvoří cedr, santalové dřevo a pižmo. Nemá to řádnou extra výdrž, ale vůně je opravdu krásná.

Erik Axl Sund - Pýthiiny rady

27. března 2017 v 19:27 | Niké |  Knižní recenze
Pýthiiny radyNázev: Pýthiiny rady
Podnázev: Vraždy a psychoterapie
Autor: Erik Axl Sund
Ilustrátor: ---
Série: Slabost Victorie Bergmanové (3. díl)
Žánr: Thriller
Počet stran: 320
Vazba: Vázaná
Rok vydání: 2012 (ČR 2015)
Nakladatelství: Knižní Klub
ISBN: 978-80-242-4949-0

Erik Axl Sund - Hladový oheň

7. března 2017 v 20:33 | Niké |  Knižní recenze
Hladový oheňNázev: Hladový oheň
Podnázev: Vraždy a psychoterapie
Autor: Erik Axl Sund
Ilustrátor: ---
Série: Slabost Victorie Bergmanové (2.)
Žánr: Thriller
Počet stran: 360
Vazba: Vázaná
Rok vydání: 2014
Nakladatelství: Knižní Klub
ISBN: 978-80-242-4626-0

Moje večerní rutina

5. března 2017 v 18:08 | Niké |  Poradna
Ahojte! :)

Už celkem dlouho jsem měla nápad, že bych vám sem mohla napsat moji ranní či večerní beauty rutinu a pořád jsem se k tomu nemohla dokopat - až teď. Máme tu téma týdne "Před usnutím", což je úplně to pravé ořechové, pro napsání tohoto článku to přímo vybízí. Takže pokud vás zajímá, jaké beauty rituály mám před večer před spaním, tak vám přeji krásné počteníčko.

Odlicovani by NikiNike


Odliřování je podle mě první a zároveň asi nejdůležitější krok z celé večerní rutiny. To, že jsem se zapomněla odlíčit, než jsem šla spát, se u mě naposledy stalo snad v pubertě po nějaké velké party, teď si na to dávám pozor a i když se domů vrátím klidně i nad ránem, tak odlíčit se nikdy nezapomenu! Ta pleť prostě potřebuje dýchat a měli bychom jí dovolit si odpočinout alespoň v noci.

Spotřebováno + Přírůstky - únor 2017

3. března 2017 v 20:58 | Niké |  Měsíčníky
Ahoj! :)

Je tu březen, jaro nám už venku pomalu ale jistě začíná a já přicházím s dalším dílem Spotřebováno + Přírůstky a tentokrát za únor 2017.

Spotřebováno

Spotrebovano - unor 2017 #1 by NikiNike


1. Dove Derma Spa uplifted+ - Na tahle tělová mléka od Dove jsem dělala recenzi nedávno zde a opravdu jsem nadšená a to nadšení mě neopouštějí. Krásně voní, je příjemné na pokožce, zhydratuje, prostě za mě naprostá pecka!

2. Astrid regenerační tělové mléko pro suchou pleť - Toto tělové mléko mě nějak zvlášť neuchvátilo. Je s mandlovým olejem, vitaminy a panthenolem. Voní vcelku příjemně, ale aplikace na pokožku už tak příjemná není, přijde mi, že jsem potom spíše takové ulepená, než se to pořádně vstřebá. Nicméně hydratuje, takže nakonec až tak moc špatné není.

3. Avon naturals escape sprchový gel - Tyhle řady od Avonu já prostě můžu! Tentokrát jsem měla vůni kokos a karambola a je prostě úžasná! Ve stejné vůni mám i tělové mléko a tělovou vodu a je to prostě lahoda!