Červenec 2017

Yves Rocher - Nutritive végétal- čistící gel

19. července 2017 v 17:49 | Christie |  Kosmetika - recenze
Nazdárek!

Po delší době obohatím blog o recenzi na kosmetiku. Jak už jsem se již zmínila v předchozím článku o Yves Rocher, odkaz zde , dnes tomu nebude jinak.
Jedná se o přípravek z řady Nutritive végétal.


YVES ROCHER - NUTRITIVE VÉGÉTAL - ČISTÍCÍ GEL NA OBLIČEJ

Výsledek obrázku pro yves rocher nutritive végétal


Krásná dovolená na Šiklandu

18. července 2017 v 14:12 | Niké |  Deník
Ahoj!

Léto je v plném proudu a to znamená hlavně jedno - dovolená! Zasloužená dovolená po celém roce dřiny, alespoň chvilka času pro sebe, alespoň na čas nemyslet na práci a prostě si užívat volna. Letos to s přítelem moc nepřepalujeme, neboť máme teď spoustu jiných výdajů, ale i u nás v Česku jsou nádherná místa, kde si můžete dovolenou užít se vším všudy.

Minul týden jsme prubli Šiklův mlýn, nebo taky Šikland chcete-li. Je to největší přírodní zábavní areál v České Republice! Nachází se vprostřed krásné Vysočiny v okrese Žďár nad Sázavou, takže si troufnu říct, že toto místečko není daleko pro nikoho.

Mapa

7 let jako na horské dráze aneb si ráda zavzpomínám

11. července 2017 v 15:22 | Christie |  Deník
" Děkuji za to, že jsi.
Děkuji hlavně za to, jaká jsi.
Jsi pro mě všechno, mé druhé já.
Někoho jako jsi ty, už nikdy nepotkám..."

Krásné verše že? :) A kdopak je jejím autorem?
Určitě Vás hned napadne - mladík děkuje dívce za to jaká je, protože ji miluje. Taky je možnost, že řádky napsala máma své dceři, protože v podstatě je její věrnou kopií anebo verše napsala velmi dobrá kamarádka kamarádce, kterou má ráda a cítí v ní oporu, soudržnost, důvěru.

Tak co Vám běží hlavou ?
Možnosti mohou být všechny....

Joanne Kathleen Rowlingová - Harry Potter a Ohnivý pohár

4. července 2017 v 16:24 | Niké |  Knižní recenze
Harry Potter a Ohnivý pohárNázev: Harry Potter a Ohnivý pohár
Podnázev: ---
Autor: Joanne Kathleen Rowlingová
Ilustrátor: ---
Série: Harry Potter (4. díl)
Žánr: Fantasy
Počet stran: 576
Vazba: Vázaná
Rok vydání: 2003
Nakladatelství: Albatros
ISBN: 978-80-00-04492-7

Spotřebováno + Přírůstky - červen 2017

1. července 2017 v 8:36 | Niké |  Měsíčníky
Ahoj!

Ani se mi nechce věřit, že už je konec června. Ten čas poslední dobou tak neskutečně letí, že to ani není možné! A bohužel to jde vidět i tady na blogu. Bohužel je toho teď hodně a obávám se, že ani léto to nespraví. :D Ale k tomu článek později. ;) Teď jdeme na kosmetiku a oblečení!

Spotřebováno

Spotrebovano - cerven 2017 #1 by NikiNike

1. Cien Deodorant Spray HOT PINK 24hrs - Deodorant pro ženy z Liedlu nádherně voní, 24 hodin sice teda nevydrží, nechápu, proč to pořád slubjí. Nicméně je skvělý a pořídila bych si ho znovu.

2. Yves Rocher Regenerační šampon na poškozené vlasy - Tak toto byl asi můj největší šamponový přešlap. :( Ten šampon krásně voní a to je asi tak jediná vlastnost, kterou můžu vyzdvihnout, jinak je to jedna velká katastrofa. Už při umývání mi na vlasech dělal strašnou neplechu a měla jsem je úplně vysušené. A paradoxně jsem je potom měla strašně rychle mastné. Jsem zvyklá mýt si vlasy tak 2x do týdne. S tímto šamponem jsem je musela umývat obden. Už nikdy!

3. Dermacol Aroma Rituals Vzpružující sprchový gel Rozpustilý citron - Vy víte, že sprchové gely Aroma Rituals zbožňuju. Tenhle citronový je skvělý právě do těchto horkých dnů!