Září 2017

Spotřebováno + Přírůstky - září 2017

27. září 2017 v 20:19 | Niké |  MěsíčníkyJsem tu s dalším článkem po měsíci a mrzí mě, že na blog teď nemám vůbec žádný čas. X hodin přesčasů v práci, do toho škola, autoškola a člověk nemá na nic čas. Bohužel vám ani nemůžu slíbit, že se v blízké době něco změní. Pojďme si ale užít další kosmetickou smršť ;)

Spotřebováno

Spotrebovano - zari 2017 #1 by NikiNike

1. Qsoft box papírových kapesníčků - Jak už jsem se několikrát zmiňovala v předešlýh článcích, tyhle boxíky miluju a hlavně z nich pak dělám přihrádky na všechno možné, od kosmetiky po koření! :D

2. Kosmetické tampony TIP LINE - V tomto balení je 100ks tamponů, takže chvíli vydrží, jsou za skvělou cenu, nerozdělávají se a na pleti jsou příjemné.

Spotřebováno + Přírůstky - srpen 2017

4. září 2017 v 15:32 | Niké |  Měsíčníky
Ahoj!

Mně teda léto vždycky utíkalo hodně, ale od té doby, co ho člověk tráví v práci, je to snad ještě horší! :D Za srpen tu mám spoustu produktů, které Vám můžu ukázat, tak pojďme na to! ;)

Spotřebováno

Spotrebovano - srpen 2017 #1 by NikiNike


1. Box papírových kapesníčků - Vy víte, že kapesníčky v boxíku miluju, ale tenhle námořnický styl na léto je prostě bomba. Navíc pokud ta krabička vypadá takto skvěle, tak jsem ji schopna zužitkovat na vše možné. Přesně tyto kapesníčky jsem viděla ještě minulý týden v albertu za pár korun.

2. Odličovací tampony Hartmann - Mám už několikáté balení těchto tamponů, ony jsou teda ještě modré a růžové, ale doteď jsem nezjistila, jaký je v nich rozdíl. Nicméně odličují dokonale!