Říjen 2017

Nivea tělové mléko do sprchy

22. října 2017 v 21:41 | Niké |  Kosmetika - recenze
Nivea body milch shower by NikiNikeAhoj!

Přichází zima a naše pokožka tím značně trpí. Proto je nutné ji vyživovat a hydratovat, aby byla k světu. Mám problém ten, že když se namažu, opravdu na sebe jen nerada dávám nějaké oblečení, snad jedině župan mi nevadí. Byla jsem zvědavá, jak moc inovativní je tělové mléko do sprchy, a jestli to opravdu funguje!

Co slibuje?

Máte málo času, ale přesto chcete o pokožku pečovat? Intenzivní a rychlou výživu ji můžete dopřát už ve sprše. Unikátní složení s mandlovým olejem i suchou pokožku dokonale vyživí a dlouhodobě chrání před vysušováním. Po umytí běžným sprchovým gelem použijte tělové mléko do sprchy. Opláchněte, osušte se a máte hotovo! Užijte si snadnou cestu k hebké pokožce: NIVEA Výživné tělové mléko do sprchy.

Když si toho naflákáte prostě moc najednou...

8. října 2017 v 19:55 | Niké |  Deník
Ahojte všichni!

Určitě jste si všimli, že to tu poslední dobou zeje jaksi prázdnotou. Já vím...není potřeba se omlouvat, protože vedení tohoto blogu je prostě mým odpočinkem, zábavou, odreagováním a ne povinností. Dokonce vám nebudu ani slibovat, že se to v nejbližší době změní, protože bych nejspíš lhala sama sobě. Tak vám alespoň povím, proč jsme tam, kde jsme.

Nejvíce času samozřejmě věnuju práci. Od prázdnin jedu v podstatě den-noc-den-noc a nemám jediný den volna, kdy bych nebyla po noční nebo nemusela přemýšlet nad tím, že zítra ráno musím opět vstávat. Kdybych seděla někde v kanclu, asi mi to nevadí. Ale vzhledem k tomu, že moje práce je velmi náročná jak fyzicky, tak psychicky, dělám 12-ti a vícehodinové směny, tak mě to hodně vyčerpává. A bohužel se to začalo odrážet i na mém vlastním zdraví.