Když si toho naflákáte prostě moc najednou...

8. října 2017 v 19:55 | Niké |  Deník
Ahojte všichni!

Určitě jste si všimli, že to tu poslední dobou zeje jaksi prázdnotou. Já vím...není potřeba se omlouvat, protože vedení tohoto blogu je prostě mým odpočinkem, zábavou, odreagováním a ne povinností. Dokonce vám nebudu ani slibovat, že se to v nejbližší době změní, protože bych nejspíš lhala sama sobě. Tak vám alespoň povím, proč jsme tam, kde jsme.

Nejvíce času samozřejmě věnuju práci. Od prázdnin jedu v podstatě den-noc-den-noc a nemám jediný den volna, kdy bych nebyla po noční nebo nemusela přemýšlet nad tím, že zítra ráno musím opět vstávat. Kdybych seděla někde v kanclu, asi mi to nevadí. Ale vzhledem k tomu, že moje práce je velmi náročná jak fyzicky, tak psychicky, dělám 12-ti a vícehodinové směny, tak mě to hodně vyčerpává. A bohužel se to začalo odrážet i na mém vlastním zdraví.Před a po noční službě zvládám ještě i autoškolu, která mi dělá momentálně vrásky úplně nejvíc, protože teď ve středu mám zkoušky a já dostávám záchvaty paniky, že to prostě nezvládnu. Strach z testů nemám. Ale bojím se, že za volantem něco přehlédnu. Takhle jízdy zvládám s přehledem,ale znám se, když jsem nervozní a ve stresu. To bude divočina! Prosím, myslete na mě ve středu ráno!

A aby toho nebylo úplně málo,tak si dodělávám ještě magisterské studium. Takže jediný den v týdnu, kdy mám "volno", strávím ve škole. A to celý den.

Úplně nejvíc trpí asi přítel, který si začal zvykat na to, že věčně nemá uvařeno a vypráno. Prostě jsem přítelkyně na baterky, nicméně musím se mu klaněr k nohám za to, jak mě podporuje. Vím, že bez něj bych tohle všechno rozhodně nezvládla. :( Taktéž nemám absolutně čas na rodinu a přátele, což štve mě samotnou.

Nestačí než doufat, že bude líp... ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akim Akim | E-mail | Web | 9. října 2017 v 14:07 | Reagovat

Panečku, ty jsi ale rozjetá, na jednu stranu je to asi dobře, ale jestli to ovlivňuje negativně tvé zdraví, možná by to chtělo trošku přibrzdit, ne? ;-)  :-?  O_O  :-)  :-)  :-)

2 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 9. října 2017 v 16:07 | Reagovat

Máš toho až po stařečkovo:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama