Listopad 2017

Miss Sporty Studio Lash Metallic Eye Liner

16. listopadu 2017 v 23:55 | Niké |  Kosmetika - recenze
Miss Sporty Studio Lash Metallic Eye Liner #1 by NikiNikeAhoj!

Osobně si nedovedu představit líčení bez oční linky. Ať už je ta linka hodně výrazná nebo jen tenká, která dokresluje celkový dojem. A kromě klasických černých linek mám ráda také různé barevné alternativy. A jednou z nich jsou tekuté metalické linky od Miss Sporty.

Co slibují?

Miss Sporty - Tekuté oční linky Studio Lash Eyeliner
Ultra přesná, tenká a snadná aplikace.
Vysoce pigmentované složení.
Oftalmologicky testováno.

Spotřebováno + Přírůstky - říjen 2017

2. listopadu 2017 v 18:24 | Niké |  Měsíčníky
Ahoj!

Opět jsem tu se spotřebovanými a novými produkty za měsíc říjen a tentokrát se to celé bude nést hlavně v duchu pečující kosmetiky a především masek na obličej. Tak jdeme na to!

Spotřebováno

Spotrebovano - rijen 2017 #1 by NikiNike


1. Sprchový gel Nivea care & diamond - Tento sprchový gel ačkoliv nemá takovou tu typickou Niveáckou vůni, kterou zbožňuji, přesto voněl krásně. Má 500 ml, takže i dlouho vydrží a pokožka po něm byla krásně vláčná, že jsem ani neměla potřebu se po sprše namazat.

2. Little Princess sprchový gel pro děti - Ačkoliv děti nemáme, tak pro tu vůni jsme si ho prostě museli koupit! Má krásnou žvýkačkovou vůni, a přestože má 500ml, tak nevydržel ani polovinu té doby, co ta Nivea. Ani mi s pokožkou nedělal nic zvláštního, takže příště už asi ne.

3. Caterine emulze pro intimní hygienu - Tento gel má také 500ml a ačkoliv jsem ho používala denně, netuším, kdy jsem ho kupovala, vydržel velmi dlouho. Měl heřmánkovou vůni a na intimní partie byl velmi příjemný.