Prosinec 2017

Spotřebováno + Přírůstky - prosinec 2017

20. prosince 2017 v 20:23 | Niké |  Měsíčníky
Ahoj!

Dnes tu máme poslední Spotřebováno + Přírůstky za rok 2017. Píšu je už dnes, protože budou Vánoce a pro sebe si už žádnou kosmetiku kupovat nebudu a navíc po Vánocích napíšu samostatný článek, co jsem dostala k Vánocím včetně nějaké té kosmetiky apod.

Spotřebováno

Spotrebovano - prosinec 2017 #1 by NikiNike


1. Elseve Total Repair regenerační šampon - S produkty na vlasy z této řady už jsem skoro trapná, protože se opakuji neustále dokola, ale je prostě dokonalá, což mluví samo o sobě i to, kolikrát jste to už tu viděli.

2. Palmolive Exotic Orchid - Tento klasický sprchový gel a voní nádherně, i když si myslím, že ta vůně by byla nejlepší na léto a ještě k tomu na nějakou dovolenou.

Vánoce přicházejí...

17. prosince 2017 v 21:04 | Niké |  Deník
Výsledek obrázku pro vánoceAhoj!

Vánoce už jsou za dveřmi a já mám velmi smíšené pocity. Vánoce jsou mou nejoblíbenější částí roku. Miluju to a v tomto období jsem poněkud infantilní.

Jak už jsem se na tomto blogu jistě zmiňovala, v lednu jsem se odstěhovala od rodičů a utváříme si hnízdečko s mou láskou. A na tyto Vánoce jsem se moc těšila, protože to měly být naše první Vánoce, kdy jsme sami v našem bytečku. Těšila jsem se, až spolu půjdeme pro stromeček, nazdobíme si ho, budeme péct cukroví, vybírat a balit dárky atd. A jak to dopadlo? Všechno od začátku do konce zařizuju sama bez jakékoliv rady a týden před Vánoci tu sedím a datluju do počítačr v prázdném bytě.

Spotřebováno + Přírůstky - listopad 2017

1. prosince 2017 v 20:45 | Niké |  Měsíčníky
Ahoj! Jsme u dalšího dílu Spotřebováno + Přírůstky a to za měsíc listopad 2017! Neskutečně to letí. Vzhledem k tomu, že Vánoce jsou za rohem, tak tu není produktů nějaká spousta, ale budou tu krásné kousky, takže se to vykompenzuje. ;)

Spotřebováno

Spotrebovano - listopad 2017 #1 by NikiNike


1. Avon senses romantic l´amour - Tyto sprchové gely jsou ze speciální parfémové kolekce Avonu. Tato kolekce je inspirována francouzskými parfémy a ta vůně je prostě úchvatná! Rozhodně doporučuji nějaký sprchový gel z této kolekce vyzkoušet.