Leden 2018

Takové malé polemizování...

15. ledna 2018 v 19:54 | Niké |  Deník
Ahoj!

Předně bych ještě chtěla poděkovat všem, co přáli k Vánocům. Já vím, je polovina ledna, ale nerada bych, aby došlo k nedorozumění. Jestli jsem někomu z vás neodepsala, neberte si to vůbec osobně. Mám teď trošičku hektičtější období.

Tím obdobím myslím zkouškové. Na jednu stranu bych si to možná i víc užívala, ale v práci je to poslední dobou čím dál větší děs, přesčasů čím dál víc a do toho zkoušky. V tuto chvíli mám však před sebou jednu jedinou poslední zkoušku, a tady jsem vděčná, že jsem si všechny zkoušky nenechávala na poslední chvíli, ale že už mám vše (kromě té jedné) za sebou.

Tím, že můj přítel teď jezdí po Evropě náklaďákem a vrací se domů při nejlepším jednou za tři týdny, myslela jsem si, že na blog budu mít o hodně více času. Bohužel to vidíte sami. Ale jestli za ten rok a půl odstátnicuji, tak...a jestli tento blog ještě bude fungovat....jakože v to doufám....a jestli konečně dosáhnu té mé vysněné práce....tak mám vysněno, že opravdu budu mít více času na vše.

Stejně tak teď tak trochu odsunuji stranou i svou rodinu a přátele, což mi vadí úplně nejvíce.

A předsevzetí dávno nefungují...

Co jsem dostala k Vánocům?

9. ledna 2018 v 22:45 | Niké |  Deník
Ahoj!

Články typu "Co jsem dostal/a k Vánocům" se těší poněkud velké oblibě, takže jsem se rozhodla, že takový článek vydám i na svém blogu, ačkoliv nejsem nijak zvlášť chlubivý typ. Pojďme se na to podívat! ;)

Present #1 by NikiNike


1. Nivea care & sensation - Tato krabice obsahuje tělové mléko a sprchový gel pro pocit hebké pokožky s bambuckým máslem. Musím říct, že ten krém je úplně božský, už jsem ho vyzkoušela a opravdu je po něm pokožka krásně jemá, vyživená... Paráda!

2. mark face and body scrub - Kávový peeling od marka jsem chtěla už dlouho vyzkoušet a Ježíšek mě vyslyšel! Takže doufám, že ten scrub, který mám teď na vaně, dopotřebuji co nejrychleji, nebo se ani nedočkám!

Šťastný nový rok 2018!

2. ledna 2018 v 10:20 | Niké |  Deník
Ahoj!

Vám Všem, co jste náš blog navštívili, přeji všechno nejlepší do nového roku, ať se vám daří, a aby byl rozhodně lepší než rok 2017.

P.S. Hodně jste se ptali, jestli to Ráďa na ty Vánoce nakonec stihl nebo ne a...ano! Dojel v noci z 22. na 23. 12., byla jsem zrovna na noční za jednu super kolegyni, která si přes celé Vánoce vzala paragraf...ano, veli děkuji za zpříjemnění Vánoc za služby navíc...ale hlavní je, že jsme byli s Ráďou spolu! Děkujeme :)

Výsledek obrázku pro silvestr