Ladies Night ve Zlíně

21. března 2018 v 18:54 | Niké |  Deník
Ahoj!

To si tak jednoho hezkého dne projíždíte internet a na co nenarazíte. Ladies Night ve Zlíně! Show, nad kterou jsem už kdysi přemýšlela, že bych na ni i ráda zašla, ale stále nebyl čas nebo to nebylo někde dostupně blízko, upřímně se mi na noc nikam moc jezdit nechce na show, ze které bych se musela potom dopravit (neměla jsem ještě řidičák) nějak nad ránem domů.

Navíc mi tato akce přišla jako skvělé povzbuzení Christie, která to v té době neměla nejrůžovější, takže jsem jí ihned volala, ať si na ten večer nic neplánuje, že půjdeme spolu na pánský striptýz. Ano...neptala jsem se...prostě jsem jí to chudince mojí oznámila.

Výsledek obrázku pro rocky ricci

Na tento večer jsem se hodně těšila a bylo rozhodně na co. Celé se to odehrávalo v Infinity cocktail baru ve Zlíně, kde jsem nikdy předtím nebyla. Jaké bylo moje překvapení, jak krásný interiér a úžasná atmosféra tam jsou. S Christie jsme se shodly na tom, že tento bar musíme rozhodně navštívit i při nějaké jiné příležitosti. Barmani byli skvělí, ochotní, usměvaví a celkově na mě celé prostředí baru působilo velmi příjemně a přátelsky.Při vstupu jsme dostali welcome drink v podobě Bohemia sectu, našly jsme si své místečko, objednaly si další koktejly, a čekaly, kdy to začne. Před začátkem show nám samotní aktéři striptýzu dali své fotky s kontakty a nabídli nám, že po vystoupení nám je podepíší. Také nám poradili, že jsme si vybraly špatné místo, ze kterého toho moc neuvidíme, a ukázali nám, které místo bude lepší.

Těmi svalnatými chlapy byli Rocky a Ricci, jejichž webové stránky najdete na konci článku. Jako první si samozřejmě člověk všimne jejich vypracovaných úžasných těl, měla jsem možnost si na ně na oba i sáhnout a prostě kamkoliv mé prsty zabloudily, byli tvrdí jako skála, nevěřila bych tomu! Nikdy jsem neměla možnost si na takového chlapa sáhnout, takže to byla báječná zkušenost. Kromě toho ale byli strašně milí, přátelští a jednoduše to byli gentlemani! Čekala bych spíš nějaké namachrované týpky, kteří si odbudou svoje a bude, ale opak byl pravdou.

Samotná vystoupení byla prostě úžasná, nebudu tady popisovat, co všechno uvidíte, to si raději zajděte osobně na takovou show, asi by to nebylo fér ani vůči nim, ale věřte, že rozhodně to za to stojí a osobně jsem nečekala až takovou show a takový zážitek, jakým tato akce rozhodně byla. Vzpamatovávala jsem se z toho ještě hodně dlouho.

V neposlední řadě se u mě striptýz povýšil na něco víc. Dříve jsem si myslela, že tam chodí osamocené zoufalé ženy, které chtějí aspoň někde vidět kus chlapa a nebo jsou to ženy, které jsou svým způsobem zvrácené a tato zábava je prostě vzrušuje. Musím ale říci sama za sebe, že od tuto show jsem viděla jako umělecký zážitek. Není to jen o tom pustit hudbu, vysléct se a nakrucovat se před publikem. Ti chlapi měli vše naprosto dokonale propracované - od hudby, přes kostýmy, choreografii... Navíc byli neskutečně vtipní, takže pro některé dámy, které byly jistě nervózní, dokázali celou atmosféru tak akorát odlehčit.

Po vystoupení ještě chvilku zůstali, nabídli, že se s dámami, které chtějí, vyfotí, podepíšou se, zatancují, popovídají, prostě téměř cokoliv, co si budete přát...

Kdyby tito dva borci navštívili Zlín nebo nějaké místo v našem okolí, neváhala bych a rozhodně na ně šla znovu. Kdybych už nebyla dlouhodobě zadaná a ve vztahu spokojená, tak se snad i zamiluju!

Rocky
Ricci

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akim Akim | E-mail | Web | 22. března 2018 v 14:45 | Reagovat

Asi se začnu živit jako striptér, akorát musím někde sehnat tu kupu svalů. :-P  :-P  :D  :D  :D  :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama