Květen 2018

Řasenka - Gabriella Salvete - Gaby 100% Volume Long Curl

30. května 2018 v 21:47 | Niké |  Kosmetika - recenze
Gabriella Salvete Gaby Mascara #1 by NikiNikeAhoj!

Po delší době přicházím s recenzí, tentokrát s mojí oblíbenou řasenkou od Gabriella Salvete Gaby 100% Volume Long Curl. Pojďme se na ni společně podívat!

Co slibuje?

Objemová, natáčecí a prodlužující řasenka vytvoří uhrančivý pohled vašich očí. Syntetický včelí vosk ve spojení s revolučně střiženým kartáčkem řasy precizně vymodeluje a zahustí. Díky různé délce štětinek dosáhnete i na ty nejmenší řasy, které budou intenzivně černé a precizně oddělené. Nerozmazává se a nevytváří nevzhledné žmolky, takže budete dokonalá po celý den!

Spotřebováno + Přírůstky - duben 2018

14. května 2018 v 13:56 | Niké |  Měsíčníky
Ahoj!

Tento díl Spotřebováno & Přírůstky mám napsaný už od konce dubna a nejsem schopná ho stále střelit sem! :/ Snad se to čekání vyplatilo. :)

Spotřebováno

Spotrebovano - duben 2018 #1 by NikiNike


1. Nivea sprchový gel creme smooth - Tento sprchový gel byl naprosto famozní! Měl krémovou texturu, takže sprcha s ním byla báječná a pokožka krásně hydratovaná.

2. Chilly intima gel pro intimní hygienu - Tento gel už ode mě jistě znáte, je prostě skvělý a navíc jediný, po kterém se cítím opravdu svěží,

3. Balea pěna na holení - Tohle byla limitka z minulého roku s vůní kokosu a melounu a měla nádhernou tropickou vůni! Celkově mám pěnu od Balei moc ráda.