Řasenka - Gabriella Salvete - Gaby 100% Volume Long Curl

30. května 2018 v 21:47 | Niké |  Kosmetika - recenze
Gabriella Salvete Gaby Mascara #1 by NikiNikeAhoj!

Po delší době přicházím s recenzí, tentokrát s mojí oblíbenou řasenkou od Gabriella Salvete Gaby 100% Volume Long Curl. Pojďme se na ni společně podívat!

Co slibuje?

Objemová, natáčecí a prodlužující řasenka vytvoří uhrančivý pohled vašich očí. Syntetický včelí vosk ve spojení s revolučně střiženým kartáčkem řasy precizně vymodeluje a zahustí. Díky různé délce štětinek dosáhnete i na ty nejmenší řasy, které budou intenzivně černé a precizně oddělené. Nerozmazává se a nevytváří nevzhledné žmolky, takže budete dokonalá po celý den!Gabriella Salvete Gaby Mascara #2 by NikiNikeMůj názor

Když už se podívám na obal, tak hodnotím velmi kladně červenou barvu, protože já prostě červenou miluju! :D Jinak je minimalistický, což se mi taky líbí. Ale abychom nesoudili jen podle obalu...

Kartáček je přírodní a musím říci, že velmi originální! Štětinky jsou střiženy tak, že vytváří 3 "kuličky", což by mělo zajistit to, že se dostanete opravdu ke každé řase. Abych byla upřímná, ze začátku jsem s manipulací celkem bojovala, ale jakmile se naučíte jak s kartáčkem manipulovat, tak je aplikace snadná. Většinou takové inovace nejsou zrovna ideální, ale u tohoto kousku se to říct nedá, protože jsem toho názoru, že tento originální kartáček má skutečně něco do sebe.

Zezačátku jsem musela kartáček od maskary otírat, protože byla hodně mokrá, teď už ji mám otevřenou hodně dlouho a nemůžu říct, že by nějak extrémně vysychala, to vůbec ne! Pořád krásně maluje a dělá, co má, ale kartáček již otírat nemusím. Navíc je skutečně krásně černá.

Od řasenky očekávám 4 věci: řasy začerní, prodlouží, natočí a zahustí. A pokud toto zvládne jedna řasenka, už ji nedávám z ruky! A to přesně Gaby dělá. O uhlově černé barvě jsem se rozepisovala už výše. Pravdou je, že jde vidět, že řasy i úžasně prodlouží, natočí je nahoru a do toho všeho vypadají i hustší. Je pravda, že malinko řasy slepuje. Není to nic dramatického, člověk, který je s vámi normálně v kontaktu, to snad ani nezaregistruje, ale pokud se na sebe dívám opravdu pečlivě, abych vám co nejlépe tuto řasenku přiblížila a zrecenzovala, tak trošilinku poslepuje, ale jak říkám, není to nic dramatického a ten efekt se mi dokonce i líbí. Dalším velkým plusem je i to, že nežmolkuje, neobtiskává se, ani neopadává. A to ani v těch nejtěžších a nejteplejších dnech.

No a co se týče výdrže, nemůžu říct, že by mi řasy po CELÉM DNI splihly nebo něco podobného. Vydrží za jakékoliv situace do večera přesně tak, jak si ji ráno aplikujete.

Výhody

  • Originální kartáček
  • Černá
  • Nevysychá, vydrží dlouho
  • Prodlouží, natočí zahustí
  • Nežmolkuje, neobtiskává se, neopadává
  • Krásný efekt vydrží celý den

Nevýhody

  • Zezačátku těžší manipulace (je třeba se s kartáčkem naučit pracovat)
  • Malinko řasy slepuje
Gabriella Salvete Gaby Mascara #3 by NikiNike


Tato řasenka opravdu splňuje vše, co slibuje už v samotném názvu, tedy prodlouží, zahustí, natočí a je opravdu 100% za každého počasí za každé situace. Vytahuju ji vždy, když potřebuju perfektní dramatické řasy, které vydrží celý den a vím, že Gaby mě nikdy nezklame. A tím je (ještě s jednou další řasenkou) mým top produktem na řasy!

Máte s ní zkušenosti? Která řasenka nejvíce sedí Vám?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama