Srpen 2018

Spotřebováno + Přírůstky - srpen 2018

31. srpna 2018 v 21:34 | Niké |  Měsíčníky


Léto už je bohužel za námi, tím jak jsem jej celé strávila v práci krom jedné dovolené, tak mi to uteklo strašně rychle a já jen doufám, že ještě chvíli bude teplo a bude se dát chodit k vodě. Teď už se ale vrhneme na produkty, které jsem za srpen spotřebovala nebo naopak si koupila či dostala.

Spotřebováno

Spotrebovano - srpen 2018 #1 by NikiNike


1. Syoss oleo intense Permanentní olejová barva - Tento typ barvy jsem měla poprvé a jsem trochu zklamaná. Ta barva není špatná, ale není tak zářivá, jak jsem čekala. Mám odstín 5-92 Zářivě červený. Navíc se mi po nabarvení celkem rychle mastí vlasy.

Prague Pride Festival

13. srpna 2018 v 20:15 | Niké |  Reakce
Je mi jasné, že po tomto článku mě asi bude hodně lidí nazývat homofobem a častovat mě nejrůznějšími urážkami, ale je to jen můj názor, takže jestli se Vám to nelíbí, nikoho nenutím číst si můj blog. Taky nemám problém s žádným konkrétním člověkem, mám za kamaráda gaye, ale v článku níže se dozvíte, co mi vlastně vadí, a jaký vztah k takovým lidem mám.

Výsledek obrázku pro prague pride


Kdo by neznal Prague Pride? Zvláště poslední týden neustále omílaná událost, která v Česku frčí už 7. rokem, a mně to připadne jako nějaká nákaza. Prague Pride Festival je událost na podporu všech LGBT lidí (=rozuměj lesby, gayové, bisexuálové a transgender), jehož třešinkou na dortu je slavný Prague Pride pochod, někdy se mu říká také duhový pochod nebo pochod hrdosti. Celý festival je prezentován jako karnevalový festival tolerance a radosti.

Spotřebováno + Přírůstky - červenec 2018

10. srpna 2018 v 23:39 | Niké |  Měsíčníky
Ahoj!

Ani se mi nechce věřit, že je už polovina léta! A já jsem tu opět s produkty, které jsem spotřebovala, a nebo nakoupila. :)

Předem se chci ještě omluvit za celkovou kvalitu fotek. Bohužel se mi chvilku před tím, než jsem chtěla začít fotit produkty, rozbilo světlo, pod kterým fotím, a bohužel nemám kdy jindy fotit, víte, jak to s tím časem na blogování mám. A navíc ještě se mi poslední dobou velmi třesou ruce, což je také poznat, a to bude bohužel asi běh na delší trať, ale o tom asi více někdy jindy. Proto se omlouvám, ale chci, aby aspoň tento formát článků vycházel jakž takž pravidelně.

Spotřebováno

Spotrebovano - cervenec 2018 #1 by NikiNike


1. Nivea Haarmilch - Haarmilch je pečující šampon od Nivey, který má skutečně texturu mléka. Mám ho v této travel verzi pro mě na jedno použití, ale jsem z něj upřímně nadšená! Vlasy jsou po něm na pohled i dotek krásné a vypadají zdravě. Klidně bych si jej pořídila i v plné verzi. ;)

2. Loreal Elseve Arginin Resist Posilující šampon - Vlasovou kosmetiku Elseve mám velmi ráda a tuto arginiovou řadu jsem zkoušela poprvé. Není to asi nic, po čem uděláte "woow!", ale je fajn, byla jsem s ním spokojená.

3. Batiste oriental Suchý šampon - Suché šampony téměř nepoužívám, je to pro mě vyloženě první pomoc v nouzových situacích, takže tento konkrétně u mě byl déle než rok a pohnula jsem s ním hlavně v době, kdy jsem byla po autonehodě a měla jsm nesnímatelný krční límec, který se nesměl namočit, a mytí vlasů bylo pro mě nemožné. Musím ale říct, že 100% plnil svoji úlohu a navíc hezky voněl, efekt vydržel celý den a lidi mi i po týdnu, kdy mé vlasy neviděli kapku vody, jen tento Batiste, říkali, jak skvěle mé vlasy vypadají, a že by to ani nepoznali. Takže za mě jasná volba a v koupelně mi stojí již další, tentokrát cherry!