Září 2018

Prvně jsme nadávali na horko, teď na zimu...

26. září 2018 v 22:13 | Niké |  Deník
Související obrázekTak už je to tady! Není to tak dlouho, co jsme všichni umírali horkem. Všichni nadávali, a i když se to teď obrátilo o 180°, nadáváme zase...

Jsem ten typ člověka, který má rád teplo. A i když letos byly skutečně extrémní teploty a tohle počasí vydrželo celé léto, mně to vůbec nevadilo.Vždycky jsem říkala, že jsem se měla narodit na Havaji. Poslední dobou mi ale nevadí žádné roční období. Na zimu jsem sice nadávala vždy, ale ta atmosféra!

Dnes jsem byla objednávat kytku do květinářství pro mamku k narozeninám. Všechny ty krásné dekorace a vazby, které tam měli, mě krásně přenesli do podzimní nálady. Sice bych snesla ještě trochu toho tepla, ale dušičkové období má také svoje kouzlo.

Všude ty barvy, spadané listí a jako bonus právě dušičky a Halloween. A taky promě začíná období svíček a čajů! A to já opravdu můžu!

Jak toto období vnímáte vy?

Paleta očních stínů - Freedom - Innocent collection

13. září 2018 v 21:50 | Niké |  Kosmetika - recenze
Freedom Innocent Collection #1 by NikiNikeAhoj!

Dneska tu mám recenzi na moji úplně první větší paletku očních stínů a zároveň moji nejoblíbenější, což je na chudince už vidět. Zároveň i ta samotná značka je mnou velmi oblíbená, a ačkoliv se dá koupit v drogerii a to za celkem slušný peníz, tak svojí kvalitou přesahuje i některé produkty high-end značek. Řeč je o paletce Innocet Collection z dílny značky Freedom.

Jak se nám (ne)povedla dovolená...

8. září 2018 v 23:52 | Niké |  Deník
Výsledek obrázku pro stanováníTak už je konec léta, ačkoliv dny jsou ještě teplé a věřím, že některé možná ještě čeká nějaká dovolenka. Ráda bych na toto léto ještě zavzpomínala naší úžasnou dovolenou. Musím říct, že jsme s tím pobavili úplně všechny, i když nám bylo spíše do pláče, tak jsem si říkala, že se pochlubím i zde.

Zprvu to vypadalo, že letos snad ani nikam nevyjedeme, protože můj milý R. nastoupil v dubnu do nové práce a šéf mu jaksi stále nechtěl dát dovolenou, nicméně nakonec se jeden srpnový týden nechal ukecat, že teda od středy do neděle by to šlo. Chtěli jsme poznat nové kraje, ale doba na nějakou zahraniční dovolenou byla poměrně krátká. A tak jsme si řekli, že se vrátíme do dob minulých a zavítáme k Balatonu.

Opravdu jsme se tam těšili. Obhlédli jsme si, že jsou tam nějaké autokempy, takže jsme se rozhodli, že si nic nebudeme rezervovat, do auta sbalíme stan a uvidíme až na místě, na co narazíme. V pondělí jsem byla ještě zařizovat pojištění do zahraničí, šla jsem si proměnit naše české korunky na maďarské forinty a natěšená se jala balení.