Filmy

Proč právě on ?

13. února 2017 v 10:04 | Christie
Dlouho jsme s přítelem nikde nebyli, a tak jsme přemýšleli, kam zajdeme. Rozhodli jsme se jít do kina, kde je teď asi největším trhákem "Padesát odstínů temnoty". To nás ale nijak nelákalo a podívali jsme se na různé upoutávky jiných filmů.
Jen , co jsme klikli na ukázku z filmu "Proč právě on ?" , jsme už byli v podstatě rozhodnuti. A hned Vám napíšu proč :D

Název: Proč právě on?
Žánr: komedie
Minutáž: 110 min.
Země: USA
Rok: 2016
Režie: John Hamburg ( režíroval filmy: Fotr je lotr, Fotři jsou lotři, Zoolander ...)


Výsledek obrázku pro proč právě on

V zajetí démonů 2

25. října 2016 v 22:37 | Kalypsó

posterAnotace

Film navazuje na fenomenální celosvětový úspěch Wanova filmu V zajetí démonů. Tentokrát manželský pár odcestuje do severního Londýna vyšetřovat jeden z nejhrůzostrašnějších případů paranormálních aktivit, aby pomohl svobodné matce, která žije sama se svými čtyřmi dětmi v domě zamořeném zákeřnými duchy.

Freeman Ent

Sirotek

1. října 2016 v 20:45 | Kalypsó
posterMiluju psychologické filmy a "Sirotek" je ten nejlepší, který jsem za poslední dobu viděla. Napínavý, akční, nepředpovídatelný...

Anotace

Vypadá to, že devítiletou Esther pronásledují samé tragédie. Ve svém rodném Rusku osiřela, její adoptivní rodina zemřela při požáru, kterému Esther jen tak tak unikla. Teď ji ale adoptovala rodina Colemanových a zdá se, že život je bez chyby. Dokud se její spolužák nezraní při pádu z klouzačky. Dokud není sestra ze sirotčince ubita k smrti.

Děda je lotr

10. září 2016 v 22:35 | Kalypsó
posterJak to vypadá, když se mladý člověk nedokáže pobavit a jeho dědeček si naopak naprosto užívá života, chytá druhou mízu a chová se jako puberťák? Tak tuto komedii musíte vidět! Trochu peprného humoru, sexu a drog. A samozřejmě záplavy smíchu! ;)

Anotace

Připravte se, že to Robert de Niro a Zac Efron pořádně roztočí! Všechno se totálně zvrhne, když upjatý Jason (Efron) vyrazí na road trip se svým přisprostlým dědou Dickem (De Niro). Barové rvačky, divoké večírky, epická karaoke noc - Dick je rozhodnutý užívat si života naplno a naučit to i Jasona, který se snaží včas vrátit na svou vlastní svatbu. Během nejdivočejší jízdy jejich života oba dva zjišťují, že se mají od druhého co učit.

Rozchod

3. září 2016 v 14:14 | Kalypsó
posterNejprve je to láska jako trám, takže se rozhodnete ke koupi společného bytu, společně jej zařídíte, vybavíte...a potom konec! Rozchod... A jak z toho ven? Kdo zůstane v bytě, komu co náleží apod.? Myslím, že tento romantický film je hodně ze života! Poučné...

Anotace

Romantická komedie Rozchod! začíná přesně tam, kde většina podobně žánrově laděných filmů končí. On a ona se potkali, zamilovali se do sebe až po uši a našli si společné hnízdečko, ve kterém chtěli žít šťastně až do smrti. což by mohli, kdyby se záhy nezačali nenávidět. Záminkou pro ukončení jejich společného života se stane jedna z mnoha banálních hádek, které provázejí sto procent partnerských vztahů.

Suzanne

17. srpna 2016 v 10:50 | Kalypsó
posterTenhle film jsem si pustila jen tak z nudy - je totiž český a ještě k tomu z roku 1996. Jaké to však bylo příjemné překvapení! Film mě natolik zaujal, že i přes jeho délku (130 minut) jsem jej zhlédla jedním dechem. Film má v sobě hloubku, skvělé herecké obsazení a vůbec výborný námět...

Oficiální text

Strhující film ze života narkomanů. Příběh lásky a pádu do propasti, která nemá dno. Zároveň příběh otce, který zachraňuje svoji dceru z náručí "sladké smrti".

Parfém: Příběh vraha

15. srpna 2016 v 22:13 | Kalypsó
posterTak sem přihazuji další tip na ujetější snímek. Je však velmi poutavý a zajímavý. Vím stoprocentně, že se na něj za nějaký ten čas opět ráda podívám. Skvělé recenze tedy měly pravdu!

Oficiální text

Jean-Baptiste Grenouille má vlastnost génia - svým nosem dokáže zachytit, detailně popsat a charakterizovat všechny vůně, které se kolem něj mihnou. Okamžitě rozpozná jejich složení, míru použitých komponentů, čehož využívá pro výrobu těch nejúžasnějších parfémů na světě. Zoufale však touží po vytvoření dokonalé vůně. Naprosto zbavený citu se rozhodne vytvořit démonickou vůni, jejíž základní esencí bude vůně mladé dívky, nevinné a čisté. A učiní pro to vše...(oficiální text distributora)

Z pekla

6. srpna 2016 v 13:04 | Kalypsó
posterObčas si říkám, že je v mé hlavě něco divně, ale prostě si nemůžu pomoct. Odjakživa jsem milovala záhady, tajemno, duchovno...a poslední dobou mě naprosto "uchvátili" sérioví vrazi. Ne, že bych je obdivovala nějak zvlášť. Jenom mě prostě zajímá, co se jim honilo hlavou, jaké si vybírali oběti a jaké měli rituály. A mezi nejzáhadnější sériové vrahy (a vlastně i mezi první sériové vrahy) nepochybně patří právě i Jack Rozparovač. Tenhle snímek je krapet starší (2001), nicméně skvěle natočený s hvězdným obsazením.

Oficiální text: Špinavé, nevlídné uličky Londýna roku 1888 - drogy, prostituce, alkoholismus i pouliční zločin. Pět zbídačených prostitutek zasáhne první rána. Tělo jedné z nich je nalezeno v tratolišti krve s podříznutým krkem. Londýnem obchází strašidlo Jacka Rozparovače. Životem zmítaný inspektor Fred Abberline (Johnny Depp) přežívá den za dnem pomocí opia, aby zaplašil trýznivé vzpomínky na ztrátu ženy a dítěte. Dostane na starost vyšetřování hrůzné vraždy. Avšak brutální vrah pokračuje v děsivém rituálu.

Fakjů pane učiteli 2

8. května 2016 v 11:12 | Kalypsó
posterTak jsme zase s mým drahým R měli chuť na nějakou tu komedii, a protože první díl jsme viděli a byla to bomba, tak jsme si řekli, že zkusíme i druhý. Ono se říká, že pokračování jakéhokoliv filmu většinou nestojí už za nic, ale u tohodle filmu to rozhodně neplatí! Takhle jsem se u filmu nenasmála už delší dobu. ;)

Zase je to teda německý film od režiséra jménem Bora Dagtekin z roku 2015 a trvá necelé 2 hodinky, ale stojí opravdu za to!

Oficiální text: Být úspěšným lupičem vyžaduje mít pevné nervy. A když jste k tomu i učitelem na střední, potřebujete nervy jako špagáty a vražednou bezohlednost. A přesně díky tomu u školní tabule uspěl bývalý zločinec a současný samozvaný učitel Zeki Müller (Elyas M'Barek) v bláznivé školní komedii Fakjů pane učiteli. A nyní je všemi milovaný kantor Zeki Müller zpět.

Ranhojič

18. dubna 2016 v 18:15 | Kalypsó
posterVčera jsem si řekla, že si podělší době odpočinu u nějakého hezkého filmu a musím říct, že tentokrát jsem se trefila výborně! Jdu Vám představit film, který mě zaujal a i přes svou délku mě nechal po celou dobu ve střehu.

Je to německý film "Ranhojič" od režiséra Philippa Stölzla natočený roku 2013. Trvá sice 155 minut, ale jak jsem již na začátku uvedla, zírala sem na něj celou dobu!

Oficiální text: Ranhojič se odehrává v 11. století, veškeré antické poznatky ohledně medicíny jsou v Evropě zapomenuté, vládne zde temný středověk. Jedinou péči zajišťují potulní ranhojiči. Mladý Rob Cole má velmi zvláštní schopnost: je schopen vycítit, když má někdo zemřít. Po smrti obou rodičů se Roba ujímá právě jeden z potulných ranhojičů a během společných cest se z Roba stává jeho učedník.

The Little Death

15. června 2015 v 15:54 | Kalypsó
Poster k filmu Little Death, TheNázev: The Little Death
Režisér: Josh Lawson
Žánr: Komedie
Délka: 95 minut
Produkce: Austrálie; 2014

Anotace

Maeve (Bojana Novakovic) by se velmi ráda dozvěděla, jaké by to bylo, kdyby ji znásilnil někdo cizí. Požádá proto svého přítele Paula (Josh Lawson), jestli by tuto její sexuální fantazii, coby tajné přání, zkusil bez předsudků aspoň na sekundu zvážit.

V pasti

25. dubna 2015 v 20:23 | Kalypsó
Poster k filmu V pastiNázev: V pasti
Žánr: Thriller, Drama
Produkce: USA; 2005

Popis

Čtrnáctiletá dívka Hayley Stark potkala na internetu okouzlujícího fotografa Jeffa Kohlvera a po následném setkání přijala pozvání navštívit jeho dům. Jeff však není jen tak obyčejný fotograf...
Hayley je chytrá čtrnáctiletá holka. Ale i chytré holky dělají chyby. Přes internet se seznámí s Jeffem, módním fotografem lehce přes 30. Dají si sraz v kavárně a pak vyráží do Jeffova domu na předměstí Los Angeles. Ačkoliv je Jeff uhlazený profesionál, na jejich setkání je něco zneklidňujícího.

Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie

19. dubna 2015 v 0:02 | Kalypsó
Poster k filmu Hrůza v Connecticutu 2: Duch GeorgieNázev: Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie
Žánr: Drama, Horor, Thriller
Produkce: USA; 2013

Popis

Mladá rodina se přestěhuje do historického domu v Georgii, aby se následně všichni její členové bolestně přesvědčili, že nejsou jeho jedinými obyvateli. Velmi záhy se ocitají uprostřed děsivého tajemství, svědčícího o přítomnosti zla, připraveného odstranit každého, kdo se mu připlete do cesty.

Hrůza v Connecticutu

12. dubna 2015 v 21:38 | Kalypsó
Poster k filmu Hrůza v ConnecticutuNázev: Hrůza v Connecticutu
Žánr: Horor, Thriller, Drama
Produkce: USA; 2009

Popis

Poté, co je rodina nucena se přestěhovat do nového bytu kvůli zdraví svého syna, začnou se v jejich novém domě dít zvláštní a nadpřirozené věci. Jak se později ukáže, nový dům stojí na místě, kde kdysi bývala márnice...

Co jsme komu udělali?

27. března 2015 v 11:10 | Kalypsó
Poster k filmu Co jsme komu udělali?Název: Co jsme komu udělali?
Žánr: Komedie
Produkce: Francie, 2014

Popis

Claude a Marie Verneuilovi jsou svým založením provinční milovníci staré dobré Francie, silně věřící katolíci a ve svém okolí patří mezi vážené občany. A také mají čtyři dcery: Isabelle, Odile a Ségolène a Laure. Při jejich výchově se vždy snažili uplatňovat spíše konzervativní metody a snažili se jim vštípit ty správné hodnoty - tedy ty jejich. Dnešní doba ale Verneuilovy konfrontuje s mnoha věcmi, které rozhodně nejsou podle jejich gusta, například s multikulturní nebo náboženskou tolerancí a s podobnými dnešními výmysly.
 
 

Reklama