Poradna

Moje večerní rutina

5. března 2017 v 18:08 | Niké
Ahojte! :)

Už celkem dlouho jsem měla nápad, že bych vám sem mohla napsat moji ranní či večerní beauty rutinu a pořád jsem se k tomu nemohla dokopat - až teď. Máme tu téma týdne "Před usnutím", což je úplně to pravé ořechové, pro napsání tohoto článku to přímo vybízí. Takže pokud vás zajímá, jaké beauty rituály mám před večer před spaním, tak vám přeji krásné počteníčko.

Odlicovani by NikiNike


Odliřování je podle mě první a zároveň asi nejdůležitější krok z celé večerní rutiny. To, že jsem se zapomněla odlíčit, než jsem šla spát, se u mě naposledy stalo snad v pubertě po nějaké velké party, teď si na to dávám pozor a i když se domů vrátím klidně i nad ránem, tak odlíčit se nikdy nezapomenu! Ta pleť prostě potřebuje dýchat a měli bychom jí dovolit si odpočinout alespoň v noci.

E-shopy, kterých se nebojím

17. prosince 2016 v 11:50 | Niké
Uznávám, že jdu už tak trošku s křížkem po funuse, protože v tuto dobu už je celkem risk objednávat Vánoční dárky přes internet, nicméně já z e-shopů pořád něco objednávám po celý rok, takže si myslím, že moje zkušenosti s některými e-shopy se vám mohou hodit, protože ne každý internetový obchod je solidní a někdy s nimi bývají potíže. Teď Vám ale představím 6 e-shopů, s nimiž jsem velmi spokojená.

Alza.cz Výsledek obrázku pro alza.cz

Pokud sháníte jakoukoliv elektroniku či elektrospotřebič, tak alza.cz je to právě ten pravý e-shop pro vás. Stránky mají přehledné, v menu si vyberete kategorii, pod kterou chce hledat, a když si ji rozkliknete, máte další možnosti výběru. Ve filtru si můžete nastavit také finanční rozmezí nebo jestli chcete vyhledat pouze to zboží, které je skladem.

Z alzy jsem objednávala již několikero zboží a musím říct, že vždy dorazilo naprosto pořádku. E-mailem dávají vědět, v jaké fázi Vaše objednávka je a můžete balíček i pozorovat na své cestě k Vám.

Poprvé na gynekologii

18. června 2015 v 21:52 | Kalypsó
http://www.vyzivavnemoci.cz/typo3temp/pics/1354d65931.jpgJá mám tento zážitek za sebou už nějaký ten pátek, ale konečně se mi podařilo přemluvit i mou "malou sestřičku" (16), aby si taky nechala udělat preventivní prohlídku. A když jsem ji viděla, jak je vystresovaná, tak jsem se rozhodla napsat článek pro mladé slečny, které to poprvé taky ještě čeká, aby se nemusely ničeho bát a aby aspoň tak trochu tušily, do čeho jdou.

První návštěva gynekologa by měla proběhnout v době, kdy slečna začne menstruovat. Upřímně, kdo z nás to dodržel? Většinou to všechny co nejvíce oddalujeme, ale vlastně se není vůbec čeho bát.
Jestli se nechceš odhalovat před mužem, můžeš samozřejmě zvolit doktorku ženu, ale sama za sebe (jako zdravotník) můžu říct, že to je v podstatě jedno. Vždyť on už toho viděl!
 
 

Reklama